Rom MiuiPro_9.7.11 Beta

suatsari

Geliştirici Ekibi
Yönetici
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Arkadaşlar merhaba, mi note 3 global 9.1.4.0 kullanıyorum miui pro ya geçmek istiyorum(twrp var) bu romda durum çubuğunda ortaya saati alma ve operatör yazısını her zaman kullanabilme var mı accept?
Saati ortaya alma var. Operatör ismi sadece kilit ekranında göster/gösterme seçeneği var...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizimyunus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunus
Cihazım
Mi note 3
Saati ortaya alma var. Operatör ismi sadece kilit ekranında göster/gösterme seçeneği var...

Bu romda alıştım bunlara o yüzden sordum, bir de beğenmezsem geri global 9.1 4.0 a dönebilir miyim, sürüm düşürmdde un brick oluyor diyorlardı mi note 3 te var mı

suatsari

Geliştirici Ekibi
Yönetici
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Bu romda alıştım bunlara o yüzden sordum, bir de beğenmezsem geri global 9.1 4.0 a dönebilir miyim, sürüm düşürmdde un brick oluyor diyorlardı mi note 3 te var mı
9.1.4.0 çok eski bir sürüm hocam. Miui 9 ve Android 7.1 kullanıyorsunuz, şuan Miui 10 ve android 9 var. Format data yapmanız gerekebilir...

Bizimyunus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunus
Cihazım
Mi note 3
9.1.4.0 çok eski bir sürüm hocam. Miui 9 ve Android 7.1 kullanıyorsunuz, şuan Miui 10 ve android 9 var. Format data yapmanız gerekebilir...

Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar

bysensei

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ömür
Cihazım
mi6

suat hocam merhaba yeni verilen sürümü yükledim wipe ları yaparak kurdum ancak kurulduktan sonra rusça dilinde ve Mİ ID doğru şekilde girmeme rağmen kabul etmiyor hem wifi da hemde mobil veride denedim ama olmuyor telefon açılış ekranında kaldı hiçbirşekilde giriş yapamıyorum

android3

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
suat hocam merhaba yeni verilen sürümü yükledim wipe ları yaparak kurdum ancak kurulduktan sonra rusça dilinde ve Mİ ID doğru şekilde girmeme rağmen kabul etmiyor hem wifi da hemde mobil veride denedim ama olmuyor telefon açılış ekranında kaldı hiçbirşekilde giriş yapamıyorum
Mi hesabına giriş yapmadan da kurulumu bitirebilirsiniz. Atla seçeneği olması lazım

Üst Alt