MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

rmzn87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Benim uploadım değil. Çok sayıda indirme olduğundan google arada engelliyor onun için rom u kendi hesabıma yükledim.
Buyrun
Bu romu yükledim temiz kurulum yaptım şebeke sorunu falan yok ama arayüz vs. hiç akıcı değil. Pixel exprience den sonra çok hantal geldi bana

semihburakerkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Dün miuipro için 100 ruble yazdım 10 lira çekti karttan bugün bide böyle bir çekim olmuş noluyor?

Ekli dosyalar

• IMG_20190612_194049.jpg
    IMG_20190612_194049.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 65

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
merhaba 9.6.5 te şebeke problemi yaşayan var mı olmadık zaman da internet kesiliyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum telefonu
Mi 8 se de şebeke komple yoktu bende 9.6.5de modem flashladım sıkıntı yok şuan cihazda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dün miuipro için 100 ruble yazdım 10 lira çekti karttan bugün bide böyle bir çekim olmuş noluyor?
Bankanıza sorun ek ücret almış olabilir :)

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
yurt dışına para gönderdiğin için banka ek ücret kesiyor. bu ek ücret kesilmemesi için burada paycell ile ödeme yapın deniyor.

semihburakerkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Mi 8 se de şebeke komple yoktu bende 9.6.5de modem flashladım sıkıntı yok şuan cihazda

Bankanıza sorun ek ücret almış olabilir :)
Kartı iptal ettim göremiyorum dedi kartınız klonlanmış olabilir 1 ay için 25 lira vermiş olduk yani daha bir de rom yok ortada mail gelmedi

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Whyred MiuiPro 9.6.5 sürümünde GPS sorunu yaşayan var mı ? GPS açıyorum Yüksek Doğruluk bi türlü seçilmiyor, Pil Tasarrufu seçdiğim zaman da GPS kendini kapatıyor direk.. Bu problemin çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Whyred MiuiPro 9.6.5 sürümünde GPS sorunu yaşayan var mı ? GPS açıyorum Yüksek Doğruluk bi türlü seçilmiyor, Pil Tasarrufu seçdiğim zaman da GPS kendini kapatıyor direk.. Bu problemin çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..
Bende kendi kendine düzeldi

Telefonunuzda agps ayarı varsa ordan sunucuya 2775 di sanırım 2776 diyip geri gelin düzelir belki

digitech

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E.Asker
Cihazım
Note 5 pro
Konular
3
Eu 9.6.5 üzerine temizlik yapmadan kurdum. Sıkıntı yok. Pil tasarrufunu açınca gps de pil tasarrufuna geçiyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt