MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Bi sorunla karşılaşmadım. Kamera portre gelmemis malesef ben de yeni masik romu bekliyorum 1.6 pil sorunu vardi yeni guncellemede duzelirse onda vardi tavsiye ederim

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
peki masikte varmi son surumde on arka kamera portre modu falan

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Ön arka kamera portre gelmiş mi ya da gördüğünüz bir olumsuzluk var mı?

hocam RR'ı bıraktın sanırım :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bi sorunla karşılaşmadım. Kamera portre gelmemis malesef ben de yeni masik romu bekliyorum 1.6 pil sorunu vardi yeni guncellemede duzelirse onda vardi tavsiye ederim

yeni güncellemenin ne zaman geleceği konusunda bilginiz var mı? miupro yerine masik deneyebilirim.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
hocam RR'ı bıraktın sanırım :)
Yok daha o rom dayım ama izinde olduğum için pc yok yanımda format data yapmadan miui Pro ya geçemeyeceğim için beklemedeyim şuan ilk fırsatta dönüş yapacağım miui arayüzü güzel.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Yok daha o rom dayım ama izinde olduğum için pc yok yanımda format data yapmadan miui Pro ya geçemeyeceğim için beklemedeyim şuan ilk fırsatta dönüş yapacağım miui arayüzü güzel.

AOSP'den sonra miui arayüzü görsel olarak çiçek bahçesi gibi gözükür. ben bile miui arayüzünü özledim :)

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
AOSP'den sonra miui arayüzü görsel olarak çiçek bahçesi gibi gözükür. ben bile miui arayüzünü özledim :)
Hem görsel hem işlevsel geldi bana miui. RR ın da çok ayar yeri var ancak gcam çok sağlıklı çalışmıyor arada ısınma donma kasma durumları oluyor. Stok kamera yazılımı kötü. 3 parmak ile ekran görüntüsü alırken sağa sola basıyor başka sayfa vb yerler açıyor. Ama onun harici rom güzel.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Hem görsel hem işlevsel geldi bana miui. RR ın da çok ayar yeri var ancak gcam çok sağlıklı çalışmıyor arada ısınma donma kasma durumları oluyor. Stok kamera yazılımı kötü. 3 parmak ile ekran görüntüsü alırken sağa sola basıyor başka sayfa vb yerler açıyor. Ama onun harici rom güzel.

daha ne kaldı hocam haha-- RR aklımın bir köşesindeydi yazdıklarını okuyunca 2.plana attım :)

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
daha ne kaldı hocam haha-- RR aklımın bir köşesindeydi yazdıklarını okuyunca 2.plana attım :)
Yani 3 parmak yerine ekran görüntüsü alma işini aşağı kapasitif tuşların birine atardım. Ona benzer bir çok ayarı da mevcut. Ama tema seçeneği olmaması, çift uygulama seçeneği (Play store da kiler iyi değil sevmedim) gibi nedenler beni miui arayüzüne sıcak baktırıyor

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Yani 3 parmak yerine ekran görüntüsü alma işini aşağı kapasitif tuşların birine atardım. Ona benzer bir çok ayarı da mevcut. Ama tema seçeneği olmaması, çift uygulama seçeneği (Play store da kiler iyi değil sevmedim) gibi nedenler beni miui arayüzüne sıcak baktırıyor

al benden de o kadar :)

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
önceki gün pro 9.5.6 stabil kurdum bugünde akbank direkt uygulamasını kurduğumda şifre ekranından sonra durduruldu hatası alıyorum.aynı bankacılık uygulamasını kullanan arkadaşlarda benzer sorun yaşandımı acaba.

birde temalar uygulamasında sürekli ağa bağlanılamıyor hatası gelmekte.herkese iyi forumlar.
Magisk'te magiskhide ile akbank uygulamasını saklaman lazım.

Son düzenleme:

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Magisk'te magiskhide ile akbank uygulamasını saklamam lazım.
daha önce globaldede aynı işlemi yapıyordum zaten hocam.onu sadece uygulamanın cihazdaki su yu hemen farketmesi ve uyarı vermek yerine direk yetki istemesi için demiştim. sorunum uygulamadaki durma sorunu idi hallettim.cevabın için sağolasın.

ama temalardaki bağlantı sorununu halledemedim maalesef.sürekli ağa bağlanamıyor uyarısı veriyor temalar

Üst Alt