MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Usta bu şimdi Android 8 mi?

Android sürümü 7.1.1 yazıyo
[doublepost=1528973317,1528971279][/doublepost]Ben bu romu kurdum ama bu batarya yüzdesinin rengini nasıl değiştiririm
Ayarlar - Ekran - Ek Ayarlar

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Miui pro da volte çalışıyor mu? Miui TR ve epic romda volteyi aktif edemedim. Ayarlarda gorunmesine ragmen aktif olmuyor.

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Çalışıyor. Volte için kod lazım xiaomi volte kod diye aratın google a
Miui pro da volte çalışıyor mu? Miui TR ve epic romda volteyi aktif edemedim. Ayarlarda gorunmesine ragmen aktif olmuyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam 9.5.4 stabil versiyon kurulu fakat şuan guncelleme yapmam gerekiyor romu dirdi flash yapsam sıkıntı çıkar mı ?

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Arkadaslar bisey sormak istiyorum, öncelikle 8.2.8 sürümündeyim hala, daha önceden whatsapp dan gelen bildirimlerde kilit ekraninda yalnizca isim gözüküp mesaj icerigi gözükmüyordu, şimdi ise hepsi gözüküyor bunu eski hala getirmenin yolu nedir? Baya ayar denedim aslinda ama bulamadim; ya direk bildirimler gozukmuyor ya da sadece isim yerinde whatsapp yazip icerik gizli diyor. Asil merak ettigim surumden kaynakli mi acaba?

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
Saygi değer forum üyeleri ve yoneticileri, bir sorum olacak yardımcı olursaniz memnun olurum. Suan global 9.5.8 kullanıyorum, miuipro ya geçmek istiyorum ama sitede kurulumu ile ilgili kolay basit bi anlatım bulamadim, twrp falan yüklemek falan yazmışlar ama kurduktan sonra hangi adımlarla ilerlenmesi gerekiyor,nelere dikkat edilmeli uygulanacak adimlar nelerdir, göremedim.
Acemi olduğum için yanlış birsey yapmaktan çekiniyorum. Acaba yapilacak adimlari ve yuklenecek dosyalari sirasiyla anlatan bir sayfa veya video varmi? Yardımcı olursaniz çok memnun olurum. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-17-08-40-43-237_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-06-17-08-40-43-237_com.android.settings.png
    226,8 KB · Görüntüleme: 38

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Suat hocam, alarm tekrar hata veriyor, sabah uyandırmadı az kalsın işe geç kalıyorduk :o
Hata özeti ve hata bildirimini aşağıya ekledim. Sorun ne acaba, herkeste çalışan alarm bende neden çalışmaz
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
Saygi değer forum üyeleri ve yoneticileri, bir sorum olacak yardımcı olursaniz memnun olurum. Suan global 9.5.8 kullanıyorum, miuipro ya geçmek istiyorum ama sitede kurulumu ile ilgili kolay basit bi anlatım bulamadim, twrp falan yüklemek falan yazmışlar ama kurduktan sonra hangi adımlarla ilerlenmesi gerekiyor,nelere dikkat edilmeli uygulanacak adimlar nelerdir, göremedim.
Acemi olduğum için yanlış birsey yapmaktan çekiniyorum. Acaba yapilacak adimlari ve yuklenecek dosyalari sirasiyla anlatan bir sayfa veya video varmi? Yardımcı olursaniz çok memnun olurum. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
Rica etsem yardim edermisiniz?

Üst Alt