MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Temiz kurulum yapın hocamnbırde tum wıpelerı yapın sonra romu cıhaza pc baglantısı ıle atıp kurulumu yapın uygulama yedegı alıp markette oneclıck apk ınstaller uygulaması var otomatık apk dosyalarını kuruyor hızlı hır sekılde yukleme yaparsınız

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
Evet turkce dıl mevcut sinyal hatası almadım hiç denemenızı tavsıye ederım memnun kalırsınız zaten miuipro romlar içinde en cok ozellık barındıran rom

1 ay bundan once kullandim ozellileri guzledi ama biraz takilma oldu diye o gun bugundu pro hic donmedim ama son guncellemelerde herlesin guzel geri denusu var ufak tefek tatalari saymazsak ionwallah hatalar cansikici olmaz olursa eger linege os 14.1 kururm caresiz
[doublepost=1520580087,1520579930][/doublepost]dahi
Temiz kurulum yapın hocamnbırde tum wıpelerı yapın sonra romu cıhaza pc baglantısı ıle atıp kurulumu yapın uygulama yedegı alıp markette oneclıck apk ınstaller uygulaması var otomatık apk dosyalarını kuruyor hızlı hır sekılde yukleme yaparsınız

birde hocam su wip olayinda dahili bellegi silse ya silmesem ne degiwir cunku tum vieolarda silmiyorlar artisi eksisi ne olur acaba hep dusundum

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Bu haftayı es geçmiştim, bugün gelecek yeni sürümü bekliyorum bende. :)
İnşallah verırıler bugun;) gercı degısmıcem bende ns fılan gelene kadar

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
1 ay bundan once kullandim ozellileri guzledi ama biraz takilma oldu diye o gun bugundu pro hic donmedim ama son guncellemelerde herlesin guzel geri denusu var ufak tefek tatalari saymazsak ionwallah hatalar cansikici olmaz olursa eger linege os 14.1 kururm caresiz
[doublepost=1520580087,1520579930][/doublepost]dahi

birde hocam su wip olayinda dahili bellegi silse ya silmesem ne degiwir cunku tum vieolarda silmiyorlar artisi eksisi ne olur acaba hep dusundum
Lıneage rom cok sade ozellıkler bıle neredeyse yok miui rom bana gore daha güzel

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
goruslerinizi yazabilrimsiniz rom hakkinda yani sizde 9.8.2.1 kalmisiniz anladigim kadariyla :}
[doublepost=1520580286,1520580201][/doublepost]
goruslerinizi yazabilrimsiniz rom hakkinda yani sizde 9.8.2.1 kalmisiniz anladigim kadariyla :}
Lıneage rom cok sade ozellıkler bıle neredeyse yok miui rom bana gore daha güzel

oyle hocam bende miuiden vazgecemiyorum cok kullanisli geliyor bu yuzden mecbur linge os gecerim dedim

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Tum wıpelerı yapmakta fayda var dıger kullandıgın rom uygulama atıklatı filan kalabılır belkı bır ıhtımal hatalara sebep olabılır bu romda da xperıa klavye var guzel ama i harfi yerıne ı koymuslar uyuz oldum

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
Tum wıpelerı yapmakta fayda var dıger kullandıgın rom uygulama atıklatı filan kalabılır belkı bır ıhtımal hatalara sebep olabılır bu romda da xperıa klavye var guzel ama i harfi yerıne ı koymuslar uyuz oldum

hocam bilgilerinzi icin tesekkurler sunda iniyor stabil insallah aksilik olmazsa bu romda kalirim

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Rıca ederım hocam kolay gelsin

dertli01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Global kararlı V9.2.2.0 Android 7.1 sürüme geri döndüm maalesef çok istemiştim aslında miui pro romu kullanmayı ama root u kaldıramadığımızdan dolayı çok üzgünüm herşeyi denedim ama olmadı yardım eden herkese teşekkürler ama ileride bir gün root u kaldırmayı becerebilirsek geri dönerim

Hocam rootu kaldırmakdaki amacınız nedir? Magiskten uygulamalar için root gizlenebiliyor çünkü. Başlı başına magiskin bulunma amacı bu samsungda knox counter, snapchat, banka uygulamaları, android pay vs. rootlu telefonlarda kullanabilmek.

Üst Alt