MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Suat hocam elinize sağlık. Güzel, derli toplu bir çalışma olmuş. Son sürümü yüklemedim ama şuan kullandığım sürümde (7.9.11) uygulama bilgileri menüsünde TR çeviri yapılması gerek diye düşünüyorum. İlgili alan resmi :
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Merhaba arkadaşlar miuipro rom çok hoş ve özelleştirilmesi en iyi rom fakat DSmart Go uygulamasıyla başım dertte, çünkü diğer stabil ve beta romlarda hiç sıkıntı olmadan Dsmart üyeliğimle izleyebilirken miuipro romların hemen tüm sürümlerinde Dsmart Go izlemek isteyince DRM scheme bu cihazda yok deyip hata veriyor, neden böyle bi bug var bu romda ve çözümü nedir?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Yüz tanıma ile ekran kilidi açma olayı mest etti beni. Ancak hava karanlık olunca dahi beni tanıyor ver ekran kilidini açıyor. Bu çok etkili bir özellik olduğunu mu gösterir yoksa fazla işe yaramadığını mı :)
bu özellik her modele varmış harika ya :D

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Merhaba arkadaşlar miuipro rom çok hoş ve özelleştirilmesi en iyi rom fakat DSmart Go uygulamasıyla başım dertte, çünkü diğer stabil ve beta romlarda hiç sıkıntı olmadan Dsmart üyeliğimle izleyebilirken miuipro romların hemen tüm sürümlerinde Dsmart Go izlemek isteyince DRM scheme bu cihazda yok deyip hata veriyor, neden böyle bi bug var bu romda ve çözümü nedir?

Root'u kaldırmadan kuruyorsanız romu, sorun bu muhtemelen. Rom'daki Root'u kaldırıp kurun, yada Rom'a Supersu yerine Magisk enjekte edin, gerekli Fix'i de kurunca, sorun çıkarmaması lazım; Root'da lazımsa. Bende Netflix ile dediğiniz sorunu yaşıyordum çünkü. Sorun rom değil, Root kaynaklıymış; Epic roma Supersu Root da kursam sorun çıkartmıyordu fakat Miui Pro'da sorun çıkartıyor.

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Root'u kaldırmadan kuruyorsanız romu, sorun bu muhtemelen. Rom'daki Root'u kaldırıp kurun, yada Rom'a Supersu yerine Magisk enjekte edin, gerekli Fix'i de kurunca, sorun çıkarmaması lazım; Root'da lazımsa. Bende Netflix ile dediğiniz sorunu yaşıyordum çünkü. Sorun rom değil, Root kaynaklıymış; Epic roma Supersu Root da kursam sorun çıkartmıyordu fakat Miui Pro'da sorun çıkartıyor.
Tamam hocam deneyeceğim, sonucu yazarım, teşekkürler.

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Üstadlar Redmi Proya kurdum ama 2-3 dakkadır böyle kaldı bekleyelim mi daha. :)

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Üstadlar Redmi Proya kurdum ama 2-3 dakkadır böyle kaldı bekleyelim mi daha. :)

Ben açılması için yaklaşık 4 dakika bekledim... Normaldir...

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Suat hocam elinize sağlık. Güzel, derli toplu bir çalışma olmuş. Son sürümü yüklemedim ama şuan kullandığım sürümde (7.9.11) uygulama bilgileri menüsünde TR çeviri yapılması gerek diye düşünüyorum. İlgili alan resmi :

Hocam senin android sürümün 7.1 galiba o bölüm bende yok.Onları bulup düzeltirim.Eğer başka varsa hepsini gönderin....

erenqwerty

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 5 64 gb
Konular
1
İlk açılış biraz sürer hocam,bekleyin....
hocam benim tek sorun default olarak gelen font bazı unicode yazı stillerini göstermiyordu. bende kendim mi lanting ani orijinal fontunu atmayı denedim ama verimli olmadı. koyu yazıları vs göstermiyordu. acaba mi lanting fontunu default olarak nasıl kullanabiliriz. çok memnundum herşeyiyle ama değiştirmek durumunda kaldım romu :(

Üst Alt