MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Yok sadece penguen resmi çıkıp normal şekilde açılıyor.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Yok sadece penguen resmi çıkıp normal şekilde açılıyor.

İlginç bir durum hocam,ilk defa duyuyorum.Sadece miuipro rom yükleyince mi oluyor bu?
[doublepost=1512160835,1512160656][/doublepost]
her hafta farklı bir rom çıkıyor wipe all yapmak zorunda kalıyoruz ve hafızadaki tüm veriler siliniyor bağımlılık yaptı bu rom yükleme olayı bende keşke sistemin kurulduğu alan ayrı olsaydı cihazlarımızda daha iyi olurdu windowstaki gibi ikiye bölme şansımız varmı acaba telefonun hafızasını
Yada telefonu pcye bağlayıp senkronize edecek bir uygulama varmı resim dosyalar vs
Hocam wipe yaparken dahili hafızayı seçmene gerek yok.O zaman resim,müzik gibi kişisel dosyaların silinmez...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
her hafta farklı bir rom çıkıyor wipe all yapmak zorunda kalıyoruz ve hafızadaki tüm veriler siliniyor bağımlılık yaptı bu rom yükleme olayı bende keşke sistemin kurulduğu alan ayrı olsaydı cihazlarımızda daha iyi olurdu windowstaki gibi ikiye bölme şansımız varmı acaba telefonun hafızasını
Yada telefonu pcye bağlayıp senkronize edecek bir uygulama varmı resim dosyalar vs
Sizde benim gibi yapın, tek bir romda kalın ve sadece haftalık güncellemeleri herhangi bir veri kaybı olmaksızın, üzerine flashlayın....O bahsettiğiniz aynı anda 2 işletim sistemi olan bir cihaz var, ama şu an hangisi olduğunu hatırlayamadım...ama Xiaomi değil, ondan eminim

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
İlginç bir durum hocam,ilk defa duyuyorum.Sadece miuipro rom yükleyince mi oluyor bu?
[doublepost=1512160835,1512160656][/doublepost]
Hocam wipe yaparken dahili hafızayı seçmene gerek yok.O zaman resim,müzik gibi kişisel dosyaların silinmez...
Evet sadece miuipro romda ve son iki sürümde yapıyor,3 hafta önceki sürümde bu durum yoktu.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Duruma fikir katmak için yazıyorum bende pro logosunda noelbaba şapkası ve altta birikmiş kar yığını şeklinde açılış oldu selametle
Evet hocam yılbaşı geliyor,adamlar hazırlık yapıyorlar :)

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Suatsarı hocam global romlarda yeni Shade bildirim guncellemesi var demişsiniz hangi sürumde var? Mi5s için

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
değdi hocam değiştirdiğime kamera sorunu hdr pro ile yaşanmıyor ve daha hızlı bana kalırsa epic

Kamera'dan memnun kaldığınıza sevindim hocam :)
[doublepost=1512165276,1512165124][/doublepost]
Suatsarı hocam global romlarda yeni Shade bildirim guncellemesi var demişsiniz hangi sürumde var? Mi5s için

Hocam 7.11.23 Global Beta da olduğu söyleniyordu; Youtube'da videoları vardı; bu haftaki 7.11.30 (Veya artık Mi5s'e 7.12.1 hangisi geldiyse) sürümünde de olması gerekiyor.

Pcckoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
14
Kamera kumlanması sorunu giderilmiş mi ?

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Duruma fikir katmak için yazıyorum bende pro logosunda noelbaba şapkası ve altta birikmiş kar yığını şeklinde açılış oldu selametle
Sizin bahsettiğiniz boot animation,benim bahsettiğiniz ilk açılış 10 saniye civarı çıkan Mi logosu,o logo yerine penguen resmi var,bi türlü düzelmiyor.

Üst Alt