Soru Miuipro Bağış neye yönelik?

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Sadece Ota desteği için mi mesela para vermeyen birisi haftalık beta güncellemesini Manuel bir şekilde kurup indiremez mi her hafta, veya şöyle mi para yoksa linkte mi yok aydınlatabilir misiniz

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Sadece Ota desteği için mi mesela para vermeyen birisi haftalık beta güncellemesini Manuel bir şekilde kurup indiremez mi her hafta yoksa para yoksa linkte mi yok aydınlatabilir misiniz
Bence hic bulaşma hocam. Ben ödeme yapıp 9.11.14 romunu indirdim. Bu kadar lanet bi rom gormedim. Sensor calismiyo, görüşmeden sonra telefon restart atiyo, bildirim çubuğundaki kisayollarin ismi yazmiyor, kasilmalar filan var. Bosa para verdik

Oyla:

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Bence hic bulaşma hocam. Ben ödeme yapıp 9.11.14 romunu indirdim. Bu kadar lanet bi rom gormedim. Sensor calismiyo, görüşmeden sonra telefon restart atiyo, bildirim çubuğundaki kisayollarin ismi yazmiyor, kasilmalar filan var. Bosa para verdik
Hocam hepsi aynı romdan baz aldığı için mesela dediğiniz sensör sorunları filan bütün customlarda var eu, room filan adı üstünde beta sürümü yani sorunlu olması normaldir

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Hocam hepsi aynı romdan baz aldığı için mesela dediğiniz sensör sorunları filan bütün customlarda var eu, room filan adı üstünde beta sürümü yani sorunlu olması normaldir
Valla hocam bugune kadar hic bi beta romda sensor sorunu yasamadim. Hadi sensor isini persistle hallettik. Peki gorusmeden sonra restart olayi cok cqn sıkıcı hocam

Oyla:

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Mi room tavsiye ederim..
Evet hocam eu beta dan room betaya geçtim daha az sorunlu stabilize edilmiş beta sensör sorunu ve modem portre yeşil çakışması var ve özellik eksikliği olarak bir kaç eksikliği de var eu ya göre ama artık alışıcaz

Oyla:
Üst Alt