MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Baris199251

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
12
Arkadaşlar kapali betadan alınmış hatalarla dolu bir rom. Daha normal beta yayinlanmadan romda stabilete kusursuz rom bekliorsunuz. Yedek aldiysaiz miui10na geri donebilirsiniz. Elbette hatalar olucaktir normal beta gelene kadar.

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Arkadaşlar sıfırdan yani tüm vipe ve dahili belleği bile seçip de 9.9.26 sürümü asla sıfırdan kurmayın ben yapmaya kalkdım da ondan biliyorum kurmayın zati kuramıyorsunuz çünkü ilk başda mi hesabı şifresini girince mi Bulut durduruldu hatası verip öteye gitmiyor şifre doğru girilse bile durum aynı ayrıca diğer arkadaş ların yazdıkları da eklersek mi 11 için en az iki ay var bence o yüzden 9.8.15 e geri dönüş yaptım şimdilik sıkıntı yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Estağfurullah hocam özürlük bir durum yok
Bu arada sorun yaşıyor musunuz, ben de güvenlik durduruldu hatası devam ediyor whatsapp bildirimleri geç geliyor hatta gelmiyor açınca mesajlar geliyor
Üstad whatsapp da sıkıntı olmadı ama temalardaki Uyumsuzluk uyarısı ve indirememe sorunu yüzünden komple telefonu sildim daha sonra yüklemede başarılı olamadığım için eski sürüme geri dönüş yaptım rahatım

Son düzenleme:

42hakan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Güncelleme sonrası bende bir problem yok. Sadece temalar kısmındaki bazı eski temalar gitmiş. Haricinde bahsedilen hatalara rastlamadım.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Güncelleme sonrası bende bir problem yok. Sadece temalar kısmındaki bazı eski temalar gitmiş. Haricinde bahsedilen hatalara rastlamadım.
Telefonunuz nedir hocam

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

42hakan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Mi9 Se. İlk şarj ekran sürem %10 kala 6 saati geçmişti. Şimdilik iyi gibi benim açımdan.

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
9.9.5 den önce normal otadan kurdum sorunsuz açıldı
Sonra 4g de zor bağlanma sorunu oldu bu seferde format data yaparak yeniden 9.9.26 kurdum 2 gündür hiçbir sorun yok

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Aod çalışıyor ama bildirim gelince ne ekran uyanıyor nede edge animasyonu çalışıyor.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Rom için muhatap da bulamıyoruz artık hayırlısı bakalım
- Hocam 'Güvenlik durduruldu' sorunu miuipro ile alakalı bir sorun. Diğer romlarda böyle bir sorun yok. Güvenlik uygulaması sürümü ve çevirisi değişti, ama sorun düzelmedi.
- Kameradan galeriye geçiş sorunu, bazı cihazlarda var, benim cihazda sorun yok. Bütün romlarda Türkçe dilinde bir kısım cihaz için bu sorun var. Birisi bana global romda da aynı hata olduğunu söyledi. Bunu teyit edebilir misiniz?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
- Hocam 'Güvenlik durduruldu' sorunu miuipro ile alakalı bir sorun. Diğer romlarda böyle bir sorun yok. Güvenlik uygulaması sürümü ve çevirisi değişti, ama sorun düzelmedi.
- Kameradan galeriye geçiş sorunu, bazı cihazlarda var, benim cihazda sorun yok. Bütün romlarda Türkçe dilinde bir kısım cihaz için bu sorun var. Birisi bana global romda da aynı hata olduğunu söyledi. Bunu teyit edebilir misiniz?

Hocam güvenlik durduruldu sorununu çok problem etmiyorum ama asıl sıkıntı Whatsapp ta var bende, bildirim kesinlikle gelmiyor uygulamayı açarsam mesajlar düşüyor. Format data yaparak geçmiştim 9.9.5 ten onunla alakalı olabilir mi?
Kamera konusu dili İngilizce yapınca galeriye geçiş yapıyor.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam güvenlik durduruldu sorununu çok problem etmiyorum ama asıl sıkıntı Whatsapp ta var bende, bildirim kesinlikle gelmiyor uygulamayı açarsam mesajlar düşüyor. Format data yaparak geçmiştim 9.9.5 ten onunla alakalı olabilir mi?
Kamera konusu dili İngilizce yapınca galeriye geçiş yapıyor.

- WhatsApp bildirim sorunu yaşamadım. WhatsApp temiz kurulum yaptınız mı?.
Yedekten yüklemeyin.
- Dili İngilizce yapınca düzeldiğini biliyorum. Birisi bana global romda da aynı sorun var dedi, onun teyitini almaya çalışıyorum hocam.

Üst Alt