MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Bashirr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehdixan
Cihazım
Redni Note 7
Konular
46
Çok değerli arkadaşlar MiuiPro romlar artık sitesinden Türkçe olarak yayınlandığını hepimiz biliyoruz.Önceden kendi çevirimizi kendimiz yaptığımız için forumda bu rom ile ilgili bir sürü konu açıldı ve bu konuları artık takip etmek zorlaştı...
Bu konuyu açmamdaki amaç tek bir konu altında MiuiPro rom ile ilgili hatalı,eksik çeviri ve diğer başka sorunları birlikte takip edip bunları çözüme kavuşturmak.
Öncelikle bazı çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda yazdım.Lütfen okuyun ve cevabı verilmiş soruları tekrar sormayın.Ayrıca konu altında lütfen sadece MiuiPro rom ile ilgili sorularınızı sorun...
Eksik veya hatalı çeviri için lütfen ekran görüntüsü yayınlayın...

---MiuiPro rom kurmak istiyorum nasıl kurabilirim?
-MiuiPro rom kurmak için öncelikle bootloader kilidiniz açık ve twrp yüklü olması gerekiyor;
-Eğer başka romda geliyorsanız....
4 wipe yapın (sistem,veri,önbellek,dalvik).Ondan sonra romunuzu kurun.
--MiuiPro romun önceki sürümünden geliyorsanız...
Wipe yapmadan romu direk eski sürümün üzerine kurun.Böyle yapınca herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız...

---MiuiPro romlar hangi tabanı kullanıyor?
-Miuipro romlar haftalık geliştirici Çin beta ve Çin stabil sürümü olarak iki versiyon olarak yayınlanmaktadır...

---MiuiPro romlar rootlu mu geliyor?
-Android 7 romlar Magisk root ile geliyor...Android 8 ve üstü romlar rootsuz olarak geliyor...
---Rootsuz kullanmak isteyenler...
Rom zipinin içerisinden META-INF/com/mp dizinindeki miui_pro_root klasörünü silmesi gerekiyor...

Eğer ilk mesaja eklenmesini istediğiniz sorular olursa konu altında bildirin...
Romu kullanacak olanlar iyi günlerde kullansın...

MiuiPro Rom Adresi :

OTA hakkında Miuipro açıklaması :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miui 10 ile birlikte Miuipro OTA desteki ve ücretli olarak dağıtılmaya başlandı. Bazı arkadaşlar ödemenin nasıl yapılacağı hakkında

bilgi istedikleri, için buraya alasulumurat arkadaşımızın anlatımını ekliyorum. İlave veya değişiklik isterseniz lütfen konu altında belirtin...

1- adresinden kendinize hesap oluşturun.
2- adresinden de bir hesap oluşturun.
3- bu adreste sayfanın en altında rub. Yazan kutucuğa ne kadar bağış yapacağımızı yazıyoruz. Hemen yanından visa master yazan sekmeyi seçiyoruz. Sonra ekranı yan çevirin danote tuşu çıkıyor.(chrome da dikeyde çıkmıyor bu tuş nedenini bilmiyorum). Buna basınca sizi yandexmoney sayfasına yönlendirecek. Orada kart bilgilerini girip bağış yapıyoruz.
4- parayı yolladık tan hemen sonra onay ekranı geliyor onun ekran görüntüsünü kaydediyoruz.
5- bu adreste miuipro sitesine kayıtlı mail adresimizi. Kullanıcı adımızı. Çektiğimiz ekran görüntüsünü ekliyor ve yolluyoruz.
6- sonra cevap maili bekliyoruz. Gelen Mailde size bir link veriyor oraya girip mi ID mizi (telefonda kayıtlı olan) girip kaydediyoruz.
yeni versiyon çıktığında yeniden para mı vermek gerekiyor yoksa sadece 1 defa para veriyosun?

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
yeni versiyon çıktığında yeniden para mı vermek gerekiyor yoksa sadece 1 defa para veriyosun?
Ödediğin miktar kadar sana süre tanıyorlar o süre zarfında tüm güncelleme lere ayrıca diğer eski sürümlerde erişim imkanı sunuluyor
Yani 2 aylık bağışda 2 aylık hakkın var 1yıllık bağışda 1 yıllık hakkın var

Bashirr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehdixan
Cihazım
Redni Note 7
Konular
46
Ödediğin miktar kadar sana süre tanıyorlar o süre zarfında tüm güncelleme lere ayrıca diğer eski sürümlerde erişim imkanı sunuluyor
Yani 2 aylık bağışda 2 aylık hakkın var 1yıllık bağışda 1 yıllık hakkın var
1 yıllık bağış kaç lira?

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Aylık 1.5 dolar yıllık 15 dolar
15 doların karşılığı 100 ruble ye geliyor
Hocam yanlış hesap yaptınız beni de yanilttiniz 15 dolar 973,45 ruble yapıyor şuan ki kurla dolayısıyla benim hesabım doğru :)

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt