MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Son sürümü tamamen telefonu temizleyip herşeyi silip temiz kurulum yaptım. Fakat bazı ayarlar telefonu yeniden başlattığı vakit eski haline dönüyor. Ne yaptıysam olmadı. Mesela bildirim paneli ayarları, ses paneli ayarları, bazı geliştirici ayarları VS vs. Sürekli eski haline dönüyor. Var mı başka yaşayan bu problemi?
Cihaz Mi Mix 2

semihburakerkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Son sürümü tamamen telefonu temizleyip herşeyi silip temiz kurulum yaptım. Fakat bazı ayarlar telefonu yeniden başlattığı vakit eski haline dönüyor. Ne yaptıysam olmadı. Mesela bildirim paneli ayarları, ses paneli ayarları, bazı geliştirici ayarları VS vs. Sürekli eski haline dönüyor. Var mı başka yaşayan bu problemi?
Cihaz Mi Mix 2
Ben arama ekranı ayarları sıfırlanıyor ayrıca ekran kilidi tuşuna bastığımda biraz gecikme oluyor ekranı kapatırken

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
İki sorum var
1-aod açtığınızda (sürekli açık ekran) sizinde telefonunuz uyku moduna girdikten sonra dokumatik çalışmaması oluyor mu?
2- Romu sıfırlamam için fabrika ayarlarından mı sıfırlamalıyım yoksa twrpden mi?

Miui pro son sürüm yüklü ve telefon mi 9se

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
1 sorun için. Öyle bi problem hiç yaşamadım. 2 sorun için. Fabrika ayarlarına dönersen malum yolla kayıtlıysa imel ve mac adresi null olur cihazı ve Wifi yi kullanamazsın sinyal gelmez.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Miuiprofansclub

Bu grupta çoğu cihazın romunu bulabilirsiniz arkadaşlar telegram grubu

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • 3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Cihaz Mi Mix 2
Ücretli üye olmanıza rağmen mi ayarlar sıfırlanıyor? Miuipro kullanıcı adınızı güncelleyiciye girdiniz mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ücretli üye olmanıza rağmen mi ayarlar sıfırlanıyor? Miuipro kullanıcı adınızı güncelleyiciye girdiniz mi?

Çift tıklayarak ekran kapatmadaki gecikme dışında ben bir problem görmedim henüz. Mi6.

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çift tıklayarak ekran kapatmadaki gecikme dışında ben bir problem görmedim henüz. Mi6.
Ben ücretli üye olmasına ücretli üyeyim de yazdığım problemlerin ücretli ücretsiz olmakla uzaktan yakından alakası yok. Bu tamamen yazılımsal bir sıkıntı. Bir önceki sürümü yükledim bir problem yok. Ne varsa son sürümde var.

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Şimdi eu rom yükleyip test ettim. Ayarlar kendini sıfırlamıyor yeniden başlayınca. Paramızla rezil oluyoruz. Adamların forumuna sorunu yazıyorum, Rusça yazmadım diye yorumu reddediyorlar. Bundan sonra miuipro için 1 kuruş vermem

Üst Alt