MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Arkadaslar Miuipro Mi 9T için bu romu indirmek istiyorum kurulumda bi sknti cikarmi ? Ücretli falan diyorlar yuklemede falan bootlopa düşermiyim ??

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-25-18-53-25-642_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-03-25-18-53-25-642_com.android.chrome.jpg
    329,7 KB · Görüntüleme: 33

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Mi 9T pachli kullanabilecegimiz bi rom dosyasi varmi skntisiz kullanabilecegimiz ?

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Hocam yaklaşik 2 saattir ugrasiyorum kredi karti yerine yandex moneye atmisim oda onay istiyor noter falan filan ugraşamadim başka bir karttan gönderdim onayladi odeme fotografini kullanici adi falan hepsini yazdim şimdi gonderdim. 140 ruble odeme yaptim kullananlardanda yorumlari aldim bir kere yukledikten sonra guncelleme yapmadanda kullanabiliyormusuz. Simdi ben bunu yukledikten sonra update dosyasini silsem omur boyu guncellemeden kullanabilirmiyim ? Bu konuda bilgisi olan varsa yazabilirmi ? Birde linki burda paylastigimda banlanirsam romu kullanmaya devam edebiliyormuyum ? Teşekkürler

İbobayndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Mühendis
Konular
6
Hocam yaklaşik 2 saattir ugrasiyorum kredi karti yerine yandex moneye atmisim oda onay istiyor noter falan filan ugraşamadim başka bir karttan gönderdim onayladi odeme fotografini kullanici adi falan hepsini yazdim şimdi gonderdim. 140 ruble odeme yaptim kullananlardanda yorumlari aldim bir kere yukledikten sonra guncelleme yapmadanda kullanabiliyormusuz. Simdi ben bunu yukledikten sonra update dosyasini silsem omur boyu guncellemeden kullanabilirmiyim ? Bu konuda bilgisi olan varsa yazabilirmi ? Birde linki burda paylastigimda banlanirsam romu kullanmaya devam edebiliyormuyum ? Teşekkürler
Hocam ödemeyi hangi banka aracılığı ile gerçekleştirdiniz?

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Hocam ödemeyi hangi banka aracılığı ile gerçekleştirdiniz?
Yurtdisina karti actirdim Işbankasindan yaptim İşcepde kart ayarlarini yapabiliyorsunuz. Birde bu her aymi benden bu parayi alacak yoksa ben yeniledigim sürecemi ?

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Yurtdisina karti actirdim Işbankasindan yaptim İşcepde kart ayarlarini yapabiliyorsunuz. Birde bu her aymi benden bu parayi alacak yoksa ben yeniledigim sürecemi ?
Siz yenileyeceksiniz otomatik çekim yapmaz

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Siz yenileyeceksiniz otomatik çekim yapmaz
Tamam hocam çok sagolun birde 1 ay guncelleme suresi var ya simdi bana verdikleri linkten haftalik 1 kere guncellesem odeme suresi gectigindede romu kullanabilirmiyim ?

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Tamam hocam çok sagolun birde 1 ay guncelleme suresi var ya simdi bana verdikleri linkten haftalik 1 kere guncellesem odeme suresi gectigindede romu kullanabilirmiyim ?

Süre bitince güncelleme yapamazsın romu kullanırsın. Başka biriyle linki paylaşırsa. Bir şekilde ban yiyorsun

Üst Alt