MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Mi6 için özelden rom paylaşabilecek olan var mı acaba?

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Ya parayı yandex money'e yükledim. Bu yüklediğim para yandex money hesabında duruyor acaba bunu burdan bir yere mi atacağız ? yoksa yandex money'e para yüklediğimiz dekontu mu atacağız adamlara ?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Ya parayı yandex money'e yükledim. Bu yüklediğim para yandex money hesabında duruyor acaba bunu burdan bir yere mi atacağız ? yoksa yandex money'e para yüklediğimiz dekontu mu atacağız adamlara ?
Miuipro sayfasından ödeme yapmanız gerekiyor hocam fakat yandex moneyle yapmanız çok zor rus pasaportu ister. Farklı bir banka/kredi kartı veya paycell kart tarzı kartlara yükleme yapıp onu kullanabilirsiniz.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Miuipro sayfasından ödeme yapmanız gerekiyor hocam fakat yandex moneyle yapmanız çok zor rus pasaportu ister. Farklı bir banka kartı veya paycell kart tarzı kartlara yükleme yapıp onu kullanabilirsiniz.

Aynen hocam acemiliğimize geldi 140 ruble yandex moneyde kaldı :D Sonradan Visa yı seçip 140 ruble bağış yaptım ve ödeme ekranını attım biraz önce. Link beklemedeyim. Teşekkürler cevabınız için.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Aynen hocam acemiliğimize geldi 140 ruble yandex moneyde kaldı :D Sonradan Visa yı seçip 140 ruble bağış yaptım ve ödeme ekranını attım biraz önce. Link beklemedeyim. Teşekkürler cevabınız için.
Rica ederim, tecrübeyle sabit hocam aynen 100 ruble de benim var yandexte, ruble artsın diye bekliyorum :)

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Rica ederim, tecrübeyle sabit hocam aynen 100 ruble de benim var yandexte, ruble artsın diye bekliyorum :)

Hahaha aynen hocam yatırım oldu bir nevi :) Yalnız ben ruble kısmını hiç ellemedim hocam direk siteye girdim 140 yazıyordu baktım 12tl ye falan tekabul ediyor direk onu bağışladım. Belirli bir fiyatı var mı o işler karışık biraz çok kullananda yok gibi zaten paralı olduğu için rom'u.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hahaha aynen hocam yatırım oldu bir nevi :) Yalnız ben ruble kısmını hiç ellemedim hocam direk siteye girdim 140 yazıyordu baktım 12tl ye falan tekabul ediyor direk onu bağışladım. Belirli bir fiyatı var mı o işler karışık biraz çok kullananda yok gibi zaten paralı olduğu için rom'u.
Aynen hocam yatırım yatırımdır Ödemeye gelince ne kadar kullanmak isterseniz o kadar ödeme yapabiliyorsunuz. Ben geçen sene Ağustos'ta 1000 rubleye 1 yıllık almıştım. Zam geleceğini bilseydim şöyle bir 5 yıllık alırdım

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Yani ne kadar kullanmak isterseniz o kadar ödeme yapabiliyorsunuz hocam. Ben geçen sene Ağustos'ta 1000 rubleye 1 yıllık almıştım. Zam geleceğini bilseydim şöyle bir 5 yıllık alırdım

Peki şu saatten sonra para vermek ne kadar mantıklı Xiaomi betaları durduruyor bunlar ne eklicek roma sadece uygulamaları guncelleyecekler rom iyice şişti zaten bı temizlik yok birşey yok boşa para yani bunu kullanicagiza masik x miroom zaten aynı tabanı kullaniyorlar parmak izi imzaları bile mi8 dir bunlarin

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Aynen hocam yatırım yatırımdır Ödemeye gelince ne kadar kullanmak isterseniz o kadar ödeme yapabiliyorsunuz. Ben geçen sene Ağustos'ta 1000 rubleye 1 yıllık almıştım. Zam geleceğini bilseydim şöyle bir 5 yıllık alırdım

Anladım hocam da bu aylık fiyatını net bir şekilde nerden öğreneceğiz ? Yoksa dediğim gibi ödeme sitesinde ne yazıyorsa o 1 aylık mı oluyor (140 ruble) şuan için. Bir fiyat listesine ulaşabilsek iyi olur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki şu saatten sonra para vermek ne kadar mantıklı Xiaomi betaları durduruyor bunlar ne eklicek roma sadece uygulamaları guncelleyecekler rom iyice şişti zaten bı temizlik yok birşey yok boşa para yani bunu kullanicagiza masik x miroom zaten aynı tabanı kullaniyorlar parmak izi imzaları bile mi8 dir bunlarin

Sizde haklısınız valla hocam. Ben Miui 12 ve Android 10 global roma gelene kadar custom romlarda takılacağım için öyle geziniyorum romlar arasında. Sıkılıyorum arada değişiyorum öyle yani yoksa parasında değilim işin bir bakalım neyi varmış proluğunun amaç o yani :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Anladım hocam da bu aylık fiyatını net bir şekilde nerden öğreneceğiz ? Yoksa dediğim gibi ödeme sitesinde ne yazıyorsa o 1 aylık mı oluyor (140 ruble) şuan için. Bir fiyat listesine ulaşabilsek iyi olur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizde haklısınız valla hocam. Ben Miui 12 ve Android 10 global roma gelene kadar custom romlarda takılacağım için öyle geziniyorum romlar arasında. Sıkılıyorum arada değişiyorum öyle yani yoksa parasında değilim işin bir bakalım neyi varmış proluğunun amaç o yani :)
140 ruble 1 aylık fiyat hocam

Üst Alt