Sohbet Miui'nin dual apps çalışma mantığı nedir ?

adana3756

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi 8
Konular
8
Merhaba arkadaşlar. Miui'nin dual apps çalışma mantığını anlatabilecek bir yazılımcı var mı acaba ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Aynı uygulamadan 2 tane oluyor.
WhatsApp gibi uygulamalarda çoklu hesap kullanmak için faydalı genelde pek işe yaramaz.

adana3756

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi 8
Konular
8
Aynı uygulamadan 2 tane oluyor.
WhatsApp gibi uygulamalarda çoklu hesap kullanmak için faydalı genelde pek işe yaramaz.
Bunu ben de biliyorum. Sadece nasıl bir şekilde oluyor bu durum. Miui bunu nasıl yapıyor ?

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Varsayım olarak değil de mantığı şu şekilde normal klonlanmamış uygulama /data/data/com.whatsapp diyeyim bu orjinali tamam mı ? Dual olunca yine aynı klasörde belki /data/dualapps veya /data/data/com.whatsapp.dual isminde klasör açıp çalıştırabilir bu benim fikrim böyle de olabilir olmayadabilir

adana3756

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi 8
Konular
8
Varsayım olarak değil de mantığı şu şekilde normal klonlanmamış uygulama /data/data/com.whatsapp diyeyim bu orjinali tamam mı ? Dual olunca yine aynı klasörde belki /data/dualapps veya /data/data/com.whatsapp.dual isminde klasör açıp çalıştırabilir bu benim fikrim böyle de olabilir olmayadabilir
Bunu çözersek tüm uygulamarı klonlayabiliriz herhangi bir klonlama uygulamasına ihtiyaç duymadan.

Üst Alt