Rom MiuiNextRom_v20.5.3.v3 Android 9 Xiaomi MiA3

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Mi A3 Botloader açılımı :

Twrp kurulumu :

Twrp kurulumundan sonra Twrp üzerinden yeni recovery i flash layın romu bu recovery üzerinden kurun daha sağlıklı olacaktır linki

Rom Kurulumu :

Romu a slotuna kuruyorsanız b yi boşaltmayı unutmayın ADB b slotunu boşaltma kodu telefon fastboot modundayken

Fastboot erase system_b
Fastboot erase vendor_b
Fastboot erase boot_b

Evet Arkadaşlar Yaklaşık 3 Aydır Felan Bu Cihaz için düzgün hatasız bir rom yapılamıyor Xiaomi tarafından da eu rom tarafından da bütün romları denemiş test etmiş biri olarak diyebilirim ki şuan ki bu cihaz için en hatasız rom Android 9 içine dahil edilmiş miui sürümünü kullanmakta magisk ve batarya uygulamaları yeni temelar herzaman açık ekran için yeni görünümler ve cihaz için stabilite dahil edilmiş durumda donma kasma sorunları mevcut değil ekran doygunluğu artırılmış beyaz dengesi daha iyi optimize edilmiş bir şekilde geliyor romda şuan sadece Türkçe dil paketi sorunu var cihazın yarısı ingilizce kalıyor ama ay sonunda gelecek olan güncelleme ile duzeltileceğini söyledi geliştirici ile irtibattayım sizin için faydalı olabileceğini düşündüm tek yapmanız gereken twrpden flashlamak ve format data yes yapıp cihazın açılmasını beklemek başka hiçbir şey kurmanıza gerek dahi yok herturlu yardıma 24 saat konu başlığı altında açığım Romu a slotuna kurun ve format data yes yapın b slotunuda boşaltın sorun yaşayanlar paylaşsın hemen çözelim romun güncelleme alacağını geliştiricisi söylüyor ne kadar doğru bilemiyorum

Uygulama kasasını(adım sayarın olduğu menü) isteyen kapatabilir bu romda ayarlar home screen yardımcı ekran hiçbiri yaparak

Rom linki :

YouTube Vanced Magiskten Kaldırılmış İsteyen burdan indirsin

Görseller :

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-17-21-42-35-025_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-05-17-21-42-35-025_com.miui.home.jpg
    735,7 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_2020-05-17-21-42-16-549_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-17-21-42-16-549_com.android.settings.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_2020-05-17-21-41-56-503_com.android.thememanager.jpg
    Screenshot_2020-05-17-21-41-56-503_com.android.thememanager.jpg
    537,1 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_2020-05-17-21-41-34-508_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-17-21-41-34-508_com.android.settings.jpg
    122,2 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2020-05-17-21-41-23-845_lockscreen.jpg
    Screenshot_2020-05-17-21-41-23-845_lockscreen.jpg
    212,6 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2020-05-17-21-50-49-919_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-05-17-21-50-49-919_com.miui.home.jpg
    161,2 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2020-05-17-23-19-49-690_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-05-17-23-19-49-690_com.miui.home.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Ceko144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceyhun
Cihazım
Mi a3
Konular
15
Hocam b slotun nasil bosltacaz?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Evet Arkadaşlar Yaklaşık 3 Aydır Felan Bu Cihaz için düzgün hatasız bir rom yapılamıyor Xiaomi tarafından da eu rom tarafından da bütün romları denemiş test etmiş biri olarak diyebilirim ki şuan ki bu cihaz için en hatasız rom Android 9 içine dahil edilmiş miui 11 sürümünü kullanmakta magisk ve batarya uygulamaları yeni temelar herzaman açık ekran için yeni görünümler ve cihaz için stabilite dahil edilmiş durumda donma kasma sorunları mevcut değil ekran doygunluğu artırılmış beyaz dengesi daha iyi optimize edilmiş bir şekilde geliyor romda şuan sadece Türkçe dil paketi sorunu var cihazın yarısı ingilizce kalıyor ama ay sonunda gelecek olan güncelleme ile duzeltileceğini söyledi geliştirici ile irtibattayım sizin için faydalı olabileceğini düşündüm tek yapmanız gereken twrpden flashlamak ve format data yes yapıp cihazın açılmasını beklemek başka hiçbir şey kurmanıza gerek dahi yok herturlu yardıma 24 saat konu başlığı altında açığım Romu a slotuna kurun ve format data yes yapın b slotunuda boşaltın sorun yaşayanlar paylaşsın hemen çözelim romun güncelleme alacağını geliştiricisi söylüyor ne kadar doğru bilemiyorum

Rom linki :

Görseller :
Elinize sağlık hocam.
Konuyu düzenleyip kurulum aşamasını falan da ekleyebilirsiniz bilmeyen üyeler için daha iyi olacaktır. Diğer açılan rom konularını örnek alabilirsiniz.
Örnek olarak,

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
Bilgisayar varmı evde telefonu PC ye bağla sonra fastboot a al ADB den

Fastboot erase system_b
Fastboot erase vendor_b
Fastboot erase boot_b

kodlarını gir daha sonra fastboot reboot yap tamamdır

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Sadece A3 için mi ? Başka cihazlara destek veriyor mu ?

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
Maalesef Mi 6 İçinmi rom arıyorsunuz ?

Ceko144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceyhun
Cihazım
Mi a3
Konular
15
Bilgisayar varmı evde telefonu PC ye bağla sonra fastboot a al ADB den

Fastboot erase system_b
Fastboot erase vendor_b
Fastboot erase boot_b

kodlarını gir daha sonra fastboot reboot yap tamamdır
Hocam bunu yapinca tam ne olacakdir?

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Mi A3 Botloader açılımı :

Twrp kurulumu :

Twrp kurulumundan sonra Twrp üzerinden yeni recovery i flash layın romu bu recovery üzerinden kurun daha sağlıklı olacaktır linki

Rom Kurulumu :

Romu a slotuna kuruyorsanız b yi boşaltmayı unutmayın ADB b slotunu boşaltma kodu telefon fastboot modundayken

Fastboot erase system_b
Fastboot erase vendor_b
Fastboot erase boot_b

Evet Arkadaşlar Yaklaşık 3 Aydır Felan Bu Cihaz için düzgün hatasız bir rom yapılamıyor Xiaomi tarafından da eu rom tarafından da bütün romları denemiş test etmiş biri olarak diyebilirim ki şuan ki bu cihaz için en hatasız rom Android 9 içine dahil edilmiş miui sürümünü kullanmakta magisk ve batarya uygulamaları yeni temelar herzaman açık ekran için yeni görünümler ve cihaz için stabilite dahil edilmiş durumda donma kasma sorunları mevcut değil ekran doygunluğu artırılmış beyaz dengesi daha iyi optimize edilmiş bir şekilde geliyor romda şuan sadece Türkçe dil paketi sorunu var cihazın yarısı ingilizce kalıyor ama ay sonunda gelecek olan güncelleme ile duzeltileceğini söyledi geliştirici ile irtibattayım sizin için faydalı olabileceğini düşündüm tek yapmanız gereken twrpden flashlamak ve format data yes yapıp cihazın açılmasını beklemek başka hiçbir şey kurmanıza gerek dahi yok herturlu yardıma 24 saat konu başlığı altında açığım Romu a slotuna kurun ve format data yes yapın b slotunuda boşaltın sorun yaşayanlar paylaşsın hemen çözelim romun güncelleme alacağını geliştiricisi söylüyor ne kadar doğru bilemiyorum

Uygulama kasasını(adım sayarın olduğu menü) isteyen kapatabilir bu romda ayarlar home screen yardımcı ekran hiçbiri yaparak

Rom linki :

YouTube Vanced Magiskten Kaldırılmış İsteyen burdan indirsin

Görseller :
Emekleriniz için elinize sağlık fakat; önceki konulardan da takip ettiğim kadarıyla noktalama işaretlerini kullanmıyorsunuz. Kelimeleri birbirine bağlamak, anlamlandırmak için 2-3 defa okumak zorunda kalıyorum. Tavsiyem kullanınız.

petrae05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Kaya
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Meslek
Öğrenci
Konular
2