Rom MiuiHU ROM Mİ6 V10 8.9.20 (yeni bir rom)

caglar104

Bosyaf
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
8.0.0
Cihazım
mi6
Bende böyle garip sitelerde takılmayı arastırmayı xda bagımlısı olmaksızın rom aramayı seviyorum..denemedim romu.
miui10 8.9.20 sürümü belirtiyim 1.5gb rom boyutu yani rom eksiksiz diyor ve özellikli ;)
Mi6 için rom linki
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Site linki buda
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

umittahakaratas

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
ümit
Cihazım
mi6
Bence bir konu açılıyorsa, önce sizin romu tanıtıp fotoğraflarını koymanız ve görüşlerinizi bildirmeniz daha şık olur.

caglar104

Bosyaf
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
8.0.0
Cihazım
mi6
Bence bir konu açılıyorsa, önce sizin romu tanıtıp fotoğraflarını koymanız ve görüşlerinizi bildirmeniz daha şık olur.
Haklısın ama ben insanlarda denesin paylassın derdindeım ben normal bir üyeyim içimden geldi paylaştım ama haklısınız en mantıklısı sorumlular paylassın.. Bende bu yorumlara maruz kalmam..iyi forumlar.

edo35

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Haklısın ama ben insanlarda denesin paylassın derdindeım ben normal bir üyeyim içimden geldi paylaştım ama haklısınız en mantıklısı sorumlular paylassın.. Bende bu yorumlara maruz kalmam..iyi forumlar.
Hocam kırılgan bir yorum yapmışsınız ama sorumlulukla alakalı birşey söylememiş arkadaşlar .Yeni bir rom önermişsiniz ama deneyimleyip + ve - lerini belirtmeniz daha makul olur.

umittahakaratas

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
ümit
Cihazım
mi6
Kardesim seni tenkit etmek icin demedim, bu konulargenelde bu konseptle acildiginda faydali olur. Deneyimleyip anlatip iyi ve kotu yanlarini belirterek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kusura bakma sert anlasildiysa, sadece denemek isteyenlere daha iyi bir rehber niteligi tasir diye dusunuyorum. Boyle paylasildiginda pek kimsenin denemek icin motivasyon bulacagini sanmiyorum

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Yönetici
Destek Ekibi
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
İsmail
Cihazım
Mi5 Prime
Merak edenler için Romu deneyimledim. Hiçbir özellik yok. aşırı pil tasarrufu yok. Türkçe dil zaten yok. Anlamadım içerisinde neredeyse hiçbir uygulama olmamasına rağmen mi5 için 1.4Gb boyutu var. Kısacası Bunun gibi bir çok Rom mevcut. Yunanların,italyanların hepsini deneyimledim. Ama işe yarar Romlar değiller malesef. Sadece kendi ülkeleri için özelleştirme yapıyorlar. Ne bilim takvim uygulamasında kendi tatil günleri ayarlı mesela. Bunun gibi şeyler işte
Screenshot_2018-09-25-01-19-58-260_com.miui.home.png Screenshot_2018-09-25-01-31-04-873_com.miui.home.png Screenshot_2018-09-25-01-20-39-417_com.android.settings.png

caglar104

Bosyaf
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
8.0.0
Cihazım
mi6
Yukledim miui stock olarak basarili..(pil deneyimlemedim).ama arkadaslarin dedigi gibi turkce dil yok.yuklemeye gerek yok arkadaslar

Screenshot_2018-09-25-01-59-47-303_com.android.settings.png Screenshot_2018-09-25-01-57-50-218_com.android.provision.png

Ekstra bi ozellik yok..miuipro tarzi gibi degil

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!