Yardım MiuiBiometric Şarj Tüketimi

Lacorna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Arkadaşlar herkese selamlar. İlginç bir problemle karşı karşıyayım. Mi Note 10 Lite cihazımda %100 dem %63 e gelene kadar bu miuibiometric %14 civarı şarj tüketmiş sadece 7 dakikalık bir sürede. Araştırdığım kadarıyla parmak izi ve yüz kilidi ile ilgili bir uygulama. Görünce epey şaşırdım canım sıkıldı. Parmak izini kapattım bu yüzden. Herkes en azından yüz kilidi ya da parmak izinden birini kullanıyordur. Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Sorun nereden kaynaklanıyor sizce? Ve genel olarak şarjın da biraz hızlı gittiğini düşünüyorum.Fotoğrafları da ekliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam parmak izi hep açıktı bende ama bunu görmemiştim. Yüz tanımayı da ekledım sadece uygulama açarken kullanıyorum.%100'den %33'e kadar 1dk kullanılmış ve %0.90 tüketmiş.Sizinki baya bir abartı çıkmış anlam veremedim bende

Oyla:

Lacorna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocam parmak izi hep açıktı bende ama bunu görmemiştim. Yüz tanımayı da ekledım sadece uygulama açarken kullanıyorum.%100'den %33'e kadar 1dk kullanılmış ve %0.90 tüketmiş.Sizinki baya bir abartı çıkmış anlam veremedim bende

Bana da çok tuhaf geldi %14 değeri :/ Düşünüyorum ama ben de çözemedim henüz. Uygulamalardan miuibiometric verilerini sıfırladım. Henüz tekrar tanıtmadım parmak izi ve yüz tanımayı. Tekrar 1-2 gün deneyeceğim.

Oyla:
Üst Alt