Yardım Miui9 Ekran Geç Uyanma Sorunu Redmi Note 4 Snapdragon 64GB

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık iki gün önce bir arkadaşıma aldığımız Redmi Note 4 64GB Snapdragon cihazda Miui 9.0.3.0 güncellemesinden sonra cihaz zaman zaman 5-6sn geç uyanıyor. Hem parmak izinde hem de tuşla açmaya çalışınca durum aynı.Yazılım ve cihaz bilgilerinin ekran görüntüsünü aşağı bırakıyorum. Adama cihazı ısrarla aldırdım, problem yaşamak istemiyorum. Lütfen yardımcı olunuz. Cihaz zaten Miui Türkiye onaylı satıcı Cepport'tan alındı.

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Hocam sürüm geçişlerinde bu tarz problemler olabiliyor. Telefonu sıfırlamanızı veya temiz bir kurulumla romu yeniden kurmanızı tavsiye edebilirim.
Hocam temiz kurulum için bootloader kilidini açmam onun için de china developer rom yüklemem lazım. Bunun daha kolay bir yolu var mı? Mesela bir önceki sürüme dosyayı indirip güncelleyici üzerinden geri dönebilir miyim?

Oyla:

vitiligo

MIU Fandroid <3
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi4
Konular
25
Hocam temiz kurulum için bootloader kilidini açmam onun için de china developer rom yüklemem lazım. Bunun daha kolay bir yolu var mı? Mesela bir önceki sürüme dosyayı indirip güncelleyici üzerinden geri dönebilir miyim?
BL kilidini açmadan fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Kilidin geç açılma sorununu son romu indirip tekrar güncelleyici üzerinden kurulum yaparak çözdüm. Bu sefer de arama geldiğinde ekran uyanmıyor. Görüşmeyi bitirince de ekran ışığı açılmıyor. Temiz kurulum şart oldu artık.

Oyla:

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
ayni sorun bende de var. Çözüm buldunuz mu acaba.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık iki gün önce bir arkadaşıma aldığımız Redmi Note 4 64GB Snapdragon cihazda Miui 9.0.3.0 güncellemesinden sonra cihaz zaman zaman 5-6sn geç uyanıyor. Hem parmak izinde hem de tuşla açmaya çalışınca durum aynı.Yazılım ve cihaz bilgilerinin ekran görüntüsünü aşağı bırakıyorum. Adama cihazı ısrarla aldırdım, problem yaşamak istemiyorum. Lütfen yardımcı olunuz. Cihaz zaten Miui Türkiye onaylı satıcı Cepport'tan alındı.
[doublepost=1513358187,1513358125][/doublepost]Ayni sorun bende de var. Çözüm buldunuz mu acaba.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
yazılım sürümü cıkardıktan sonra bazı sorunlar olabiliyor bu olaylar iphone de bile var ios 11 cıktıktan sonra ios 11.01 sürümleri düzeltti bu sorunları 2-3 hafta içinde size de güncelleme gelir düzeltilir birde yeni yazılım cıkar cıkmaz kurmayın bu tür sorunları sevmiyorsanız bekleyin 2-3 ay sonra kurun hatasız olur güzel kullanıma devam edebilirsiniz

Oyla:

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
yazılım sürümü cıkardıktan sonra bazı sorunlar olabiliyor bu olaylar iphone de bile var ios 11 cıktıktan sonra ios 11.01 sürümleri düzeltti bu sorunları 2-3 hafta içinde size de güncelleme gelir düzeltilir birde yeni yazılım cıkar cıkmaz kurmayın bu tür sorunları sevmiyorsanız bekleyin 2-3 ay sonra kurun hatasız olur güzel kullanıma devam edebilirsiniz
stock rom kurdum gene aynı. Yokmuş bu olayın bir çantası.
[doublepost=1513399652,1513398236][/doublepost]
stock rom kurdum gene aynı. Yokmu bir çaresi.

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
[doublepost=1513358187,1513358125][/doublepost]Ayni sorun bende de var. Çözüm buldunuz mu acaba.

Önce bir yakınlık sensörü kalibrasyonu yapıldı cihaza problemler çözüldü iki gün test ettim. Bir süre sonra aynı sorun tekrar oluştu. Kilit gene geç açılıyordu. 9.0.3.0 dan 9.0.5.0 a güncelledim cihazı. Yaklaşık 5 gün test ettim. Şu anda hala aynı sorunun tekrarlandığına dair bir geri dönüş yapmadı arkadaşım bana. Son sürüme güncelleyin ve cihazı sıfırlayıp deneyin. Ben cihaza hiç temiz kurulum falan yapmadım düzeldi.

Oyla:

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
Önce bir yakınlık sensörü kalibrasyonu yapıldı cihaza problemler çözüldü iki gün test ettim. Bir süre sonra aynı sorun tekrar oluştu. Kilit gene geç açılıyordu. 9.0.3.0 dan 9.0.5.0 a güncelledim cihazı. Yaklaşık 5 gün test ettim. Şu anda hala aynı sorunun tekrarlandığına dair bir geri dönüş yapmadı arkadaşım bana. Son sürüme güncelleyin ve cihazı sıfırlayıp deneyin. Ben cihaza hiç temiz kurulum falan yapmadım düzeldi.
Stock ve custom denemediğim rom kalmadı. Sonuç değişmedi. Bazen hiç takılmiyor bazen de 5_6 saniye geç açılıyor. Akşam miui pro rom deneyeceğim. Denemediğim bir o kaldı. Birde bu sensör kalibrasyon siz mi yaptınız servisi yaptı acaba.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt