Yardım Miui8'e Dönmek

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Arkadaşlar fazla açıklamaya gerek yok Mi 5s kullanıyorum :D. Gerek batarya gerekse oyun konusunda sıkıntıları var. Miui 8'e dönülür mü? En stabil sürümü hangisi? Sanırım bazı Miui 8'lerde de çekirdek sorunları olabiliyormuş. Hangisinde yok? Bir de dönen kişiler hangi özelliklerin eksikliğini hissettiler? Gerçi bence çok özellik de eklenmedi güncellemelerle ama...

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hocam dünyanın hiçbir yerinde eskiye dönmek iyiye alamet olmamıştır ayrıca miui 8in kozmetik sorunları çok fazla. Size tavsiyem MIUI 10 Xiaomi EU Stable ROM'unu kurmanız dahasında Magisk kurup kernel auditor ile çekirdek kontrolünü kapatıp 4 çekirdeği sürekli çalıştırmanız böylece tam performanslı ve stabil bir mi 5siniz olur

Oyla:

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dünyanın hiçbir yerinde eskiye dönmek iyiye alamet olmamıştır ayrıca miui 8in kozmetik sorunları çok fazla. Size tavsiyem MIUI 10 Xiaomi EU Stable ROM'unu kurmanız dahasında Magisk kurup kernel auditor ile çekirdek kontrolünü kapatıp 4 çekirdeği sürekli çalıştırmanız böylece tam performanslı ve stabil bir mi 5siniz olur

Root işlerinden korkuyorum açıkçası. Daha risksiz şeylerle çözmek istiyorum.

Oyla:

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Çok teşekkür ederim fakat sorum nasıl dönüleceğinden çok dönülür müydü. Bir de hangi sürümü en iyi? Sonuç olarak kaç senedir güvenlik güncellemelerini almıyor.
Kullanım alışkanlıklarınıza ve önceliklerinize bağlı olarak sürümü kendinizin seçmesi en mantıklısı olacaktır. Özellikle Mi5s modelinde her sürümün birbirinden farklı özellikleri var. Örneğin bir tanesinde çekirdek kapatarak batarya performansı sunarken bir başkasında performans üst düzeyde ancak batarya tatmin edici değil. Forumda sürümlere ilişkin açılan konuları okuduktan sonra kendiniz karar vermelisiniz.

Oyla:
Üst Alt