Rom [MIUI8][I9500] Galaxy S4 6.0.1 [6.10.12]

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci

S4 I9500 modeli için CM13 6.0.1 üzerine portlanmış MIUI8'dir. Henüz test aşamasındadır. Denemek isteyen indirip deneyebilir.

Romu test etmedim çünkü I9500 model cihazım yok. Test eden arkadaşlar rom hakkında bilgi ve ekran görüntüsü paylaşırlarsa buraya eklerim.

Önizleme ve test videosu 2. yorumdadır.

Türkçe dili mevcut.

Galiba rootsuz.

Çince forum linki:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

i9500-6.10.12-6.0:

Son düzenleme:

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Önizleme ve test videosu

Son düzenleme:

drkrz1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Mehmet
Cihazım
xiaomi Mi5
romu başarılı bir şekilde kurdum. türkçe dil de mevcuttu.. anca telefon 5-6 saniyede bir kendini kapatıp açmıyor. bu sorun sanırım kişisel bi durum, rom CM 13 üzerine kurulu ve daha önce cm 13 modu yüklediğimde de kapanma sorunu yaşamıştım.. biraz uğraşacağım ve sorunu giderirsem ekran görüntüsü ve ilk izlenimlerimi aktararım.

edit: romu kurmaya çalıştığım cihaz gt-I9500

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
romu başarılı bir şekilde kurdum. türkçe dil de mevcuttu.. anca telefon 5-6 saniyede bir kendini kapatıp açmıyor. bu sorun sanırım kişisel bi durum, rom CM 13 üzerine kurulu ve daha önce cm 13 modu yüklediğimde de kapanma sorunu yaşamıştım.. biraz uğraşacağım ve sorunu giderirsem ekran görüntüsü ve ilk izlenimlerimi aktararım.

edit: romu kurmaya çalıştığım cihaz gt-I9500
İngilizce dilini deneyin belki türkçe ile ilgili bir problemdir.

beyazadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
15 Kasım 2014
Geçenlerde GT-I9500 cihaza kurmuştum, çok fazla kurcalama imkanım olmadı ama simkartsız olarak kullanımda çalışmayan tek özellik telefonu uzaktan bulma gibi görünüyor. Zaten rom ilk yüklendiği zaman bununla ilgili bir hata veriyor.
Genel anlamda başka bir hata ile karşılaşmadım. Uygulama marketi üzerinde Google Play uygulamalarını yüklemek istediğimde hata veriyor, bu yöntemi kulanmayıp micro gapps yüklediğimde de hata veriyor. Bir yerlerde MIUI v8'in Google Apps yükleme ile ilgili bir sıkıntısı olduğunu okumuştum sanırım sebebi bu olabilir.
Yeni versiyonlar çıktıkça bu durumlarda düzelecektir.

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde GT-I9500 cihaza kurmuştum, çok fazla kurcalama imkanım olmadı ama simkartsız olarak kullanımda çalışmayan tek özellik telefonu uzaktan bulma gibi görünüyor. Zaten rom ilk yüklendiği zaman bununla ilgili bir hata veriyor.
Genel anlamda başka bir hata ile karşılaşmadım. Uygulama marketi üzerinde Google Play uygulamalarını yüklemek istediğimde hata veriyor, bu yöntemi kulanmayıp micro gapps yüklediğimde de hata veriyor. Bir yerlerde MIUI v8'in Google Apps yükleme ile ilgili bir sıkıntısı olduğunu okumuştum sanırım sebebi bu olabilir.
Yeni versiyonlar çıktıkça bu durumlarda düzelecektir.
Bilgi için teşekkürler

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
İkinci yoruma önizleme videosu eklenmiştir.

aliturhan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ali Turhan
Cihazım
S4-GTI9500
Meslek
AndroBilgi'de Yönetici.
Sorun var sanırım, çok heyecanlandırmıştı. :)

aliturhan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ali Turhan
Cihazım
S4-GTI9500
Meslek
AndroBilgi'de Yönetici.
Sorunu olsada farketmez, sorum şu 5.0.1'in üzerine sıkıntısız kurabilir miyim?
-
Güncellenmiş hatasız sürümü gelirse belirtirseniz sevinirim. :)

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Sorunu olsada farketmez, sorum şu 5.0.1'in üzerine sıkıntısız kurabilir miyim?
-
Güncellenmiş hatasız sürümü gelirse belirtirseniz sevinirim. :)
5.0.1 üzerine kurunca sıkıntı çıkmaması lazım.

Aslında şu an 6.10.31 sürümü var ve bundan öncekiler alpha sürümüymüş, 6.10.31 sürümü ise beta ve onunda makine play edition diye bir sürümü var yani aynı isimde 2 tane sürüm var. İnternet hızım sebebiyle indirip upload edemiyorum bu yüzden yakın zamanda pan.baidu dan dosya indirmeyi anlatacağım, biraz sıkıntılı olduğu için hemen anlatamıyorum, üzerinde çalışıyorum. Türkiye seçip telefon nosu ile üyelik alıyorsun fakat indirmek için kullanılan program çince olduğu için tam anlayamıyorsun ayrıca numarayı yazınca da böyle üyelik yok tarzında bir şey diyor. Şahsen ben sadece programa üye girişi yapabilmek için 4-5 saat uğraştım.

Turgut1111

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
Turgut
Cihazım
Gt-I9500
Kardes sen böyle deyince heyecan yaptık Acaba diğer 6.10.31 daha mı iyi :)

Turgut1111

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
Turgut
Cihazım
Gt-I9500
mıuı 8 in gercekten ı9500 da bu kadar performanslı olmasını beklemiyordum. suanda bıle bence ram kullanımı sarj konusunda gayet iyi stabil oldugunda en iyi rom olacagını düşünüyorm :)

aliturhan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ali Turhan
Cihazım
S4-GTI9500
Meslek
AndroBilgi'de Yönetici.

Aslında şu an 6.10.31 sürümü var ve bundan öncekiler alpha sürümüymüş, 6.10.31 sürümü ise beta ve onunda makine play edition diye bir sürümü var yani aynı isimde 2 tane sürüm var. İnternet hızım sebebiyle indirip upload edemiyorum bu yüzden yakın zamanda pan.baidu dan dosya indirmeyi anlatacağım, biraz sıkıntılı olduğu için hemen anlatamıyorum, üzerinde çalışıyorum. Türkiye seçip telefon nosu ile üyelik alıyorsun fakat indirmek için kullanılan program çince olduğu için tam anlayamıyorsun ayrıca numarayı yazınca da böyle üyelik yok tarzında bir şey diyor. Şahsen ben sadece programa üye girişi yapabilmek için 4-5 saat uğraştım.
Beklemedeyiz. :)

Turgut1111

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
Turgut
Cihazım
Gt-I9500

Kardeş bu haftaki güncelleme gelmedi mi ya :/

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Güncelleme var fakat indirmek sıkıntı baidu dosya indirme videosu hazırlamaya çalıştım ancak üye olurken görünen yapboz tam görünmüyor, vizelerim de geldiği için pek ilgilenemiyorum en kısa sürede halletmeye çalışacağım.

Turgut1111

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
Turgut
Cihazım
Gt-I9500
kardes bu pan baudiden indiriyosn ya zararı var mı pc ye kurdugun ındırme aracının falan ?

Son düzenleme:

merihyn

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.

buyrun arkadaşlar 6.10.31 sürümü direk megaya baglanir mega android uygulamasını indirin direk hesabiniza ekleyip indirin bende yeni indiriyorum buda gapps linki

daha denemedim baştan soleyim
wipe islemlerini yapip twrp recoveryden sonra bunlari flashlayin insallah sorunsuz yüklenir
bu siteden daha detayli bilgi alabilirsiniz

Son düzenleme:

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Murat
Cihazım
Mi Note 4

buyrun arkadaşlar 6.10.31 sürümü direk megaya baglanir mega android uygulamasını indirin direk hesabiniza ekleyip indirin bende yeni indiriyorum buda gapps linki

daha denemedim baştan soleyim
wipe islemlerini yapip twrp recoveryden sonra bunlari flashlayin insallah sorunsuz yüklenir
bu siteden daha detayli bilgi alabilirsiniz
kardeş çok teşekkür ederim clap~~ Allah razı olsun askerdeyim pc olmadan bulamadım indiriyorum :D

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!