Rehber Miui7 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

efsane12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zafer
Cihazım
mi note pro
Konular
0
hocam bende apktool dosyasında bu sekılde cıkıyor . yinede degiştireyim mi?

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 45

efsane12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zafer
Cihazım
mi note pro
Konular
0
hocam romu oluşturdum ama bir türlü yükleyemiyorum.mi note pro cihazım. mıuı 7 6,1,28 weekly yüklü tüm driver ları yükledim ama mipc sulite a bile baglanamıyorum aygıt yöneticisinde usb device de ünlem var.sizce bumudur sorun .hangi yoldan hangi programla yüklememi tavsiye edersiniz.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam romu oluşturdum ama bir türlü yükleyemiyorum.mi note pro cihazım. mıuı 7 6,1,28 weekly yüklü tüm driver ları yükledim ama mipc sulite a bile baglanamıyorum aygıt yöneticisinde usb device de ünlem var.sizce bumudur sorun .hangi yoldan hangi programla yüklememi tavsiye edersiniz.
Depoya atıp recovery ile yüklemen gerek. Telefonu usb hata ayıklama moduna alıp dene

akrepis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
not 3 pro
Konular
1
hocalarım selamınaleyküm bu işte biraz yeni sayılırım xiaomi redmi not 3 pro (snapdraagonlu) telefon uygulayamıyorum bunu turçe yapmam için önerileriniz varmıdır?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocalarım selamınaleyküm bu işte biraz yeni sayılırım xiaomi redmi not 3 pro (snapdraagonlu) telefon uygulayamıyorum bunu turçe yapmam için önerileriniz varmıdır?
Aleyküm selam. İlk öcne cihazınız bootloadır kilidini kaldırmanız gerekmektedir. Daha sonra Türkçeleştirme işlemlerini aynen yapın yeni oluşan Rom'u cihazınıza flaşlayın

akrepis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
not 3 pro
Konular
1
bunun sanırsam bi programla değil direkt bi basvuruyla istek yapıp 10 gun bekliyoruz sanırsam dogrumudur hocam forumlarda oyle seylerde okudum cunki kafam kazan gibi oldu zaten çin sitesnden tutunda ingilizce olan siteler turkiye kafam davul 2 gundur ugrasıyorum ambalaj oldum

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
bunun sanırsam bi programla değil direkt bi basvuruyla istek yapıp 10 gun bekliyoruz sanırsam dogrumudur hocam forumlarda oyle seylerde okudum cunki kafam kazan gibi oldu zaten çin sitesnden tutunda ingilizce olan siteler turkiye kafam davul 2 gundur ugrasıyorum ambalaj oldum
Evet başvuru yapmanız gerekmekte

excalance

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
4
ben rom bulamadım pro için varsa lınk verırmısınız bende tr cevırcemde

Üst Alt