Rehber [Miui7] [I9505]Samsung Galaxy S4 [BAŞARILI KURULUM] [21.09.2015]

Aygn4747

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
S4 LTE
Konular
5
P
Merhaba arkadaşlar.
Rom :
Gapps : http://forum.miuiturkiye.net/konu/google-hizmetleri-kitkat-lollipop-hg-mod-14-09-2015.1122/ (haqanguven'in konusu)
Odin :
Recovery :
)
Samsung Windows USB Drivers :
KURULUM :
İLk önce i9500 tools klasörünün içinde drive isminde bir klasör var. O klasörün içindeki samsung usb driverı kurun. sonra telefonunuzun hata ayıklamasını aktif edin. Sonra telefonunuz download moda alın ( telefonu kapattıktan sonra "SES KISMA + AÇMA-KAPAMA TUŞU + ORTA TUŞ"a basarak açın ve gelen uyarıda "SES AÇMA" tuşuna basıp download moda girin. O ekrandayken odini açın ve sonra telefonunuzu bilgisyara bağlayın. odinde pass yazısını gördüyseniz cihazı tanımış demektir. sonra Odindeki ap kısmına tıklayın ve recovery dosyasını seçin ve işlemi başlatın. Recovery kurduktan sonra hafıza kartınıza rom dosyasını atın ve telefonu kapatın. "SES AÇMA + ORTA TUŞ + AÇMA - KAPAMA TUŞU"na aynı anda basın ve samsung yazısı geldiğinde açma kapama düğmesinden elinizi çekin. biraz bekledikten sonra recovery menüsü gelecektir. menüden wipe işlemlerini yaptıktan sonra "install zip" seçeneğinden hafıza kartınızı bulun ve oradan karta attığınız rom dosyasını seçin. Rom yüklemesi bittikten sonra tekrardan install zip seçeneğini seçin ve gapps paketini yükleyin. Yükleme bittikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra ayar ekranı gelecek. Hadi GEçmiş olsun :) :)

Rom Bilgileri :

Android Sürümü : 4.4.4
MIUI Sürümü : MIUI 7 - 5.9.18 Beta
Dil : Çoklu Dil
Yaptımda açtığımda kernel hatası verdi sonra direk mi ekranına geldi 15 dkdır açılmadı

Son düzenleme:

cemelk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
merhaba acaba bu rom s4 active modelnine uyumlumudur teşekkurler

CwHawRe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
g3
Konular
0
arkadaşlar ben attım ama imei null verdi sizce neyden olabılır veya başka bir dosyayla kurtarabilirmiyiz

CwHawRe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
g3
Konular
0
tam orjinal samsung yazılım attım ımeı geldı ama miuı kullanmak sıtyom nasıl imei null dan kurtulurum bir modem dosyası kernel dosyası yokmu

Üst Alt