Uygulama Miui5 Wsm & Modüller [HG Düzenleme]

sgryan123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
4
ok. buldum hocam sağolasın.birde aram acma kapatma için fiziksel tuşları kullanabilir miyim.romu language enabler ile türkçeleştirdikten sonra miui marketi kullanamıyorum

sgryan123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
4
hocam birde shiro ile rianbow arasındaki fark nedir size zahmet söylermisiniz

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
ok. buldum hocam sağolasın.birde aram acma kapatma için fiziksel tuşları kullanabilir miyim.romu language enabler ile türkçeleştirdikten sonra miui marketi kullanamıyorum
Arama kapatma için güç tuşunu kullanabilirsin ama açmayı hiç denemedim. Güç tuşu için erişebilirlik ayarlarına bakın. Miui Market ingilizce ve çince dilleri dışında çalışmıyor. İngilizce yap telefon dilini düzelir

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hocam birde shiro ile rianbow arasındaki fark nedir size zahmet söylermisiniz
Bir tanesi Omni Bir tanesi Samsung tabanlı romdur. Konu dışı daha cevap verilmeyecektir. Böyle soruları ilgili konularda sorun

sgryan123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
4
hocam kusura bakmayım başka soru yok.peki size nasıl ulaşabilirim sosyal medya kullanıyormusunuz

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
PM 'e niçin gerek var ki? Paylaştığınız konularla ilgili şeyler konudan yazılabilir, en azından başka arkadaşlar için de yararlı olur. Forum mantığı bu değil midir? Tabi daha önce sorulmuşmu diye de bakması lazım. Aksi halde konuya her gelen size PM yazarsa hepsine aynı şeyleri yazmak şevkinizi kıracak, veriminizi azaltacaktır. Gün gelecek herkes, o konuda zaten resimlerle, videolarla anlatımlarınız bile varken konulara bakma zahmetine girmeden hemen PM atıp, selam hocam, şu şu konuda ne yapabilirim diye mesajlar gönderecek. Özel şeyler dışında PM yazışmalarını hiç tasvip etmiyorum. Bunu bir düşünün.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
PM 'e niçin gerek var ki? Paylaştığınız konularla ilgili şeyler konudan yazılabilir, en azından başka arkadaşlar için de yararlı olur. Forum mantığı bu değil midir? Tabi daha önce sorulmuşmu diye de bakması lazım. Aksi halde konuya her gelen size PM yazarsa hepsine aynı şeyleri yazmak şevkinizi kıracak, veriminizi azaltacaktır. Gün gelecek herkes, o konuda zaten resimlerle, videolarla anlatımlarınız bile varken konulara bakma zahmetine girmeden hemen PM atıp, selam hocam, şu şu konuda ne yapabilirim diye mesajlar gönderecek. Özel şeyler dışında PM yazışmalarını hiç tasvip etmiyorum. Bunu bir düşünün.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklısınız hocam. Ben Pm konusunu o mantıkla söylemedim. Konu dışı bir şey olursa o an Pm ile yazın düşünerek söyledim. Zaten sitede herşey mevcut pm ile yazılsada direk anlatıma geçmiyor, sitede var diye cevaplıyorum

porschemurat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
5
Cihazım
Meizu
Konular
6
v8 için deneyen oldumu çalışır mı acaba