MIUI 14 miui14den miui13e geçiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
En kısa yol bu tek tek açıklamam uzun sürer ki zamanım yok senin gibi🤷🙂 hatta şuan bile geç kaldım lakin sırf insanlara kolay bir yol sunmak için birşeyler yazıyorum. Yorum yapanlara bak daha bootloader kilidini vs sormadan çözüm var diyorlar.. olayın özüne inmeden olayı çözemezsin(Einstein)
Daha bootloader kilidinin açık olup olmadığını bilmiyor ki yepis yeni arkadaş. Ona şimdi tek tek zaman harcayamam zaten geç kaldım beni bekliyorlar.
Kendiyle çelişen bir süper zeka, aynen siz gidin en iyisi geç kalmayın

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
En kısa yol bu tek tek açıklamam uzun sürer ki zamanım yok senin gibi🤷🙂 hatta şuan bile geç kaldım lakin sırf insanlara kolay bir yol sunmak için birşeyler yazıyorum. Yorum yapanlara bak daha bootloader kilidini vs sormadan çözüm var diyorlar.. olayın özüne inmeden olayı çözemezsin(Einstein)
Daha bootloader kilidinin açık olup olmadığını bilmiyor ki yepis yeni arkadaş. Ona şimdi tek tek zaman harcayamam zaten geç kaldım beni bekliyorlar.
Haklısınız boş adamım, bekleyenim de yok ;( Keşke herkes sizin gibi kolay yol sunabilse, bilmeden, karşısındaki tanımadan ben en iyisini bilirim özgüveni sadece cehaletle açıklanabilir. Bütün bu sıfıra yakın bilgileriyle en iyisini ben bilirim yazanlara ben de teessüflerimi iletiyorum. Keşke sizin gibi einstein falan bilen, okuyan kültürlü, bilgili üye sayısı çoğalsa :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu tartışmaya doğru gidiyor... Yeni yorumlara kapatıyorum.

Konu sahibi arkadaş için ise. Maalesef PC olmadan işlem yapamazsınız çünkü öncelikle bootloader kilidi açmanız gerekli ve PC olmadan bootloader kilidini açamazsınız. PC erişiminiz olduğunda yen konu açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt