Yardım MIUI14 Güncellemesi Hk.

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Değerli Arkadaşlarım,
Redmi Note10s kullanıcısıyım. İlgili güncelleme sonrası telefonumun yakınlık sensörü kararsız çalışmaya başladı. Öncesinde böyle bir sorun yoktu. Ayrıca telefon cebimdeyken çaldığında ekran karanlık kalmaya devam ediyor. Yan tuşa basıp uyandırıyorum. Sürüm düşürme işlerinden de ne yazık ki anlamıyorum. Desteğiniz için teşekkür ederim. Cihazım yurt dışı.
Mutlu forumlar dilerim.
Saygılarımla.

SincaneS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Dilerseniz format atmayı deneyin zira bende güncelledim ama benzer problemi yaşamıyorum

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
geçmiş olsun bende 14 te sıkıntı henüz rastlamadım.

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Format atarsam IMEI uçar. Anlam veremediğim şeyler oluyor. 1.5 senedir hiç sorun yoktu. Güncelleme karman çorman etti her şeyi. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Umarım sorunuma çözüm bulabilecek bir bilgi gelir. Görüşmek üzere .

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Yardımcı olabilecek birileri olursa memnun olurum. Sadece bende olmamıştır diye tahmin ediyorum.
Teşekkürler.
İyi Haftalar dilerim.

siyahbiradam48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
3
Yardımcı olabilecek birileri olursa memnun olurum. Sadece bende olmamıştır diye tahmin ediyorum.
Teşekkürler.
İyi Haftalar dilerim.
Yurtdışı Mi11t pro kullanıcısıyım, daha önce Redmi 10 2022 de yakınlık sensörü sorunları yaşıyordum. Sanırım bu sorun kronik bir sorun, 11t pro MIUI 14 sürümündeyim ve hala görüşme sırasında ekran kapanmaması, kulaktan telefonu uzaklaştırdığımızda ekran açılmaması gibi sorunlar yaşıyorum hocam.

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Yurtdışı Mi11t pro kullanıcısıyım, daha önce Redmi 10 2022 de yakınlık sensörü sorunları yaşıyordum. Sanırım bu sorun kronik bir sorun, 11t pro MIUI 14 sürümündeyim ve hala görüşme sırasında ekran kapanmaması, kulaktan telefonu uzaklaştırdığımızda ekran açılmaması gibi sorunlar yaşıyorum hocam.
Benim böyle bir problemim hiç yoktu. Güncelleme hatasına düştüm ondan sonra sorunlar baş gösterdi. Gerçekten cihazları güncellememek lazım.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Değerli arkadaşlar beklediğimiz güncelleme geldi miu14 poco X3 nfc endenozya pili hızlı tüketiyor ayrıca herkesin de dediği gibi büyük bir güncelleme olarak lutfedildi fakat görsel değişik bir şey yok ayrıca bir serilik yok aksine rampa çıkan arabalar gibi ara ara kasılma var bir de mıu 12.5i andırıyor kurarken

Üst Alt