Soru Miui13 Mi 9 Lite cihazıma gelir mi ?

Abdullahjr310

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
40
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.7
Telefon Modeli
Mi 9 lite
Bootloader Kilidi
Açık
mi 9 lite ye MIUI 13 gelir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
"-mi" soru eki ayrı yazılır hocam. iyi günler dilerim ;)

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
"-mi" soru eki ayrı yazılır hocam. iyi günler dilerim ;)
Hocam forumda bunun gibi yazım hatalarına takılmayın burası sonuçta türk dil kurumu formu değil herkes bir birine yardımcı olmaya çalışıyor amacına hizmet ediyor forum

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam forumda bunun gibi yazım hatalarına takılmayın burası sonuçta türk dil kurumu formu değil herkes bir birine yardımcı olmaya çalışıyor amacına hizmet ediyor forum
Miui Türkiye Forumu
Bu gibi imla hatalarına sorun yaratmayan forumların başında geliyor.Yalnız bu demek değildir ki istediğimiz şekilde yazalım,imla kurallarına uymayalım.
Belirttiğiniz konuşma biçimi imla hatasına cezai yaptırım getirilmesine teşvik ediyor gibi görünüyor.Bunun olmaması adına;”Bunun gibi yazım hatalarına takılmayın.” demek yerine Türkçemizin doğru kullanımı için çaba gösterelim.

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Miui Türkiye Forumu
Bu gibi imla hatalarına sorun yaratmayan forumların başında geliyor.Yalnız bu demek değildir ki istediğimiz şekilde yazalım,imla kurallarına uymayalım.
Belirttiğiniz konuşma biçimi imla hatasına cezai yaptırım getirilmesine teşvik ediyor gibi görünüyor.Bunun olmaması adına;”Bunun gibi yazım hatalarına takılmayın.” demek yerine Türkçemizin doğru kullanımı için çaba gösterelim.
Hocam genel olarak baktığımızda çoğunlukla imla hatası var ben sadece bunlarla tek tek uğraşıp takılırsanız yorulursunuz demek istedim insanlarında keyfi kaçar ayrıca uyarınız için teşekkür ederim yazdığım mesajı düzelteceğim.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam genel olarak baktığımızda çoğunlukla imla hatası var ben sadece bunlarla tek tek uğraşıp takılırsanız yorulursunuz demek istedim insanlarında keyfi kaçar ayrıca uyarınız için teşekkür ederim yazdığım mesajı düzelteceğim.
Manuel olarak düzenlemeye gerek yok hocam,bunun için bir sistem bile eklenebilir.Ancak insanlar kullanımına dikkat ediyor diye bununla uğraşmıyoruz.Lakin yine de gördükçe düzeltmeye çalışıyoruz elbette.Bizlere düşen Türkçemizi forumu amacına yönelik kullanırken de doğru kullanmak.

Oyla:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
tek tek uğraşmaya gerek yok hocam, gördükçe uyaralım. kötü bir amaca hizmet etmiyoruz sonuçta. kırmadan, nazikçe uyarmakta herhangi bir sorun görmüyorum..
herkes türkçe eğitimi almamış olabilir, bunu da biliyorum. ama çok zor birşey değil. sonuçta bilmemek değil ; öğrenmemek ayıp, değil mi hocam ?

Oyla:

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Noktalama işaretlerinden sonra da bir boşluk bırakılır.

Oyla:
Üst Alt