Soru Miui12 resmi note 9 pro

TennGbRaam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Selim
Cihazım
redmi ote 9 pro
Konular
4
Miui 12 ye ağustosta gelcek diyorlardı eylül oldu nerdeyse Eylül de bitiyor fakat hala güncelleme almadım. Niye bilen varmı yada bu konuda bana yardımcı olucak ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
az kaldı dağıtıma başlıyacaklar almayan cihazlar var daha hocam

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Yıl sonuna kadar kararlı sürüm gelmiş olur. Note 9s'te Hindistanlılar M12'ye kavuşmuş. Ufak ufak gelir merak etmeyin. Ayrıca fazla beklentinizde olmasın. Telefonda öyle aman aman bir değişiklik olduğu falan yok. Geri dönmenin yollarını arayanı çok gördüm. Özellikle pil konusunda...

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Yıl sonuna kadar kararlı sürüm gelmiş olur. Note 9s'te Hindistanlılar M12'ye kavuşmuş. Ufak ufak gelir merak etmeyin. Ayrıca fazla beklentinizde olmasın. Telefonda öyle aman aman bir değişiklik olduğu falan yok. Geri dönmenin yollarını arayanı çok gördüm. Özellikle pil konusunda...
Hocam bende aynı fikirdeyim. Yıllardır Xiaomi kullanıyorum mi5 vardı önceden bir sürü miui güncellemesi geldi ama en iyi ve stabil vede en iyi batarya performansı kutudan çıktığı romdaydi ara ara onu kullanıyordum :).şimdide aynısı olur muhtemelen miui 12 ye geçince kesinlikle batarya performansı dusecektir.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Hocam bende aynı fikirdeyim. Yıllardır Xiaomi kullanıyorum mi5 vardı önceden bir sürü miui güncellemesi geldi ama en iyi ve stabil vede en iyi batarya performansı kutudan çıktığı romdaydi ara ara onu kullanıyordum :).şimdide aynısı olur muhtemelen miui 12 ye geçince kesinlikle batarya performansı dusecektir.
Ben Note 8 Pro kullanıyorum.
A9-M11 kullanırken 14 saat ekran süresi aldığım oluyordu. Netflix Hd olsun diye mecburen A10'a geçtim. Üzerine M12 geldi dedim yükle gelsin :)

Tamam stabilite sorunum yok. Telefon yine çok iyi ama ekran sürem 10 saate düştü. Ama iki şarj arası 40 saat üzeri oluyor en az.
Ayrıca telefonda bugün batarya performansı için kapatılan bazı özelliklerin açık olduğunu fark ettim. Galiba güncelleme yaptıkça otomatik açılmışlar.
Onları da baştan sona kontrol ettim. Bakayım bu hafta ekran sürem ne olacak...

M12 çok kısıtlı dağıtılıyor. Çin'deki gibi değil. Mesala yeni bildirim panelindeki 4 düğme sabit. Bırak içerik değiştirmeyi, yerleri dahi değişmiyor.
Videolarda görünen en sol baştaki değişken düğme zaten hiç yok. Orada sabit mobil veri var. Sağ altta flaş var. Ben flaşı ne yapayım yahu kocaman düğme :)
Bende zaten hiç sorun olmadığı için yeni sürümde "Telefonun şurası düzeldi, burası güzelleşti" diyemiyorum.

Üst Alt