MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
Kardeşlerim benim gibi sim etkinleştirme problemi yaşayan var mı ?
Ben nedense custom olan tüm miui12 romlarda sim etkinleştirme hatası yaşadım. Fatura sanırım kavak ağacı gibi gelecek. Ancak miui11 romlarda sıkıntı olmadı. Ayrıca bende 2 tane hat var diğer hattım mi note 10'a takılı hesaba bağlı olan numara rahatça etkinleşiyor ama diğer numaram hep sorun yapıyor. Bunu nasıl aşarız? Denemediğim yol kalmadı. Turkcell hattım tanımlı mi hesabıma ama Turk Telekom hattım hep sorun yapıyor etkinleştirmede. Hatta sırf o hat için yeni hesap açtım onda bile sorun oldu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

performans1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
4 vipe yerine direk yas yazarak format atsak olmuyormu öyle

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Arkadaşlar ram kullanımı ne kadar boş sizlerde birde mi room v11 11.0.8. Stabil ile bu son sürüm arasında pil farkı nasıl sizlerde? Bana aynı gibi geldi.ama ram kullanımı fazla gibi

lafdemligi1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
k20pro
Konular
2
4 vipe yerine direk yas yazarak format atsak olmuyormu öyle

Hocam 4 wipe fazla vaktinizi almaz zaten. Oraya kadar gelmişsiniz 4 wipe da yapın. Temiz kurulum olsun

Arkadaşlar ram kullanımı ne kadar boş sizlerde birde mi room v11 11.0.8. Stabil ile bu son sürüm arasında pil farkı nasıl sizlerde? Bana aynı gibi geldi.ama ram kullanımı fazla gibi

Hocam 4.7/8 gözüküyor
Burdaki 4.7 kullanılan ram sanırım. Ramden yana sıkıntı yok kasma donma problemi yaşamadım şimdiye kadar da şarj 11e göre daha az gidiyor gibi geldi. Güncelleme geldikçe düzeleceğini umut ediyorum

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hocam 4 wipe fazla vaktinizi almaz zaten. Oraya kadar gelmişsiniz 4 wipe da yapın. Temiz kurulum olsun

Hocam 4.7/8 gözüküyor
Burdaki 4.7 kullanılan ram sanırım. Ramden yana sıkıntı yok kasma donma problemi yaşamadım şimdiye kadar da şarj 11e göre daha az gidiyor gibi geldi. Güncelleme geldikçe düzeleceğini umut ediyorum

Bende öyle düşünüyorum

akova61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
iphone 7
Konular
3
Kardeşlerim benim gibi sim etkinleştirme problemi yaşayan var mı ?
Ben nedense custom olan tüm miui12 romlarda sim etkinleştirme hatası yaşadım. Fatura sanırım kavak ağacı gibi gelecek. Ancak miui11 romlarda sıkıntı olmadı. Ayrıca bende 2 tane hat var diğer hattım mi note 10'a takılı hesaba bağlı olan numara rahatça etkinleşiyor ama diğer numaram hep sorun yapıyor. Bunu nasıl aşarız? Denemediğim yol kalmadı. Turkcell hattım tanımlı mi hesabıma ama Turk Telekom hattım hep sorun yapıyor etkinleştirmede. Hatta sırf o hat için yeni hesap açtım onda bile sorun oldu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
hocam ara ara bendede sim etkinleştirilmeme sıkıntısı oluyor aniden çekmemeye başlıyor cihazı kapatıp açtığımda düzeliyor. miui11 kullanırkende aynı sorunu yaiıyordum sebebini hala bilmiyorum varsa bilen banada yardımcı olsun lütfen..

ademirhan0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
K20 Pro
Konular
4
Arkadaşlar bu son güncellemeyi yaptım yapali tel kendini ara ara resetliyor başına gelen var mi

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Elinize sağlık clap~~

Artık miui 12 ile beraber magisk yüklü gelmiyor mu ?
mi room da gelicek ama mi room yüklemeyin tavsiye etmiyorum tm hızlı stabil ama ziraatbank uygulaması hata verdi bende telefonunuz rootlu diye bir gün sonra baktım şifreniz üst üste çok yanliş girildiği için bloke oldu dedi eu beta yükleyin tavsiyem

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mi room da gelicek ama mi room yüklemeyin tavsiye etmiyorum tm hızlı stabil ama ziraatbank uygulaması hata verdi bende telefonunuz rootlu diye bir gün sonra baktım şifreniz üst üste çok yanliş girildiği için bloke oldu dedi eu beta yükleyin tavsiyem

Bu durumun çözümü mevcut...

nitian

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Merhaba arkadaşlar. Benim mi room sürümüm 20.3.5 yani bayadır güncellemiyorum. Bu son sürüme geçmek için ne yapmam lazım ? Oto güncellemesi yok mu mi roomun ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim çünkü çok anlamıyorum bu işlerden.

Üst Alt