MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
İndirme linki konuya eklenmiştir. Konu güncellenmiştir.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Yeni romu kuranlar yazabilir mi bug vs var mı?

Cimbombommm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9t pro
Konular
13
15 dk oldu kuralı. Şimdilik bi sorun yok önceden arasıra anasayfa ekran hareketi çalışmıyordu. Şimdilik bi problem göremedim.
Reis bazen arama yaparken arama ekrani bazen gec geliyordu o sorun cozulmusmu yeni surumde

lafdemligi1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
k20pro
Konular
2
Reis bazen arama yaparken arama ekrani bazen gec geliyordu o sorun cozulmusmu yeni surumde
Bi sorun gözükmüyor hocam hemen geliyor ekran hem tuşlayarak denedim hem kayıtlı isimlerden denedim. Arama ekranından çıktım geri ekrana döndüm gayet akıcı duruyor

Cimbombommm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9t pro
Konular
13
Bi sorun gözükmüyor hocam hemen geliyor ekran hem tuşlayarak denedim hem kayıtlı isimlerden denedim. Arama ekranından çıktım geri ekrana döndüm gayet akıcı duruyor
Tesekkur ederim hocam

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
merhaba herkeze daha oncekı surumu kurdum normalde 5-5 gb arası bos ram kullanımı kalıyordu bır oncekı surumu kurduktan sorna bu kullanım 3.5 -4 gb arası olmustu bende eskı surume gerı dondum format data yes ve 4 wipe yaparak .. bu surumu kuran arkadaslar ekran goruntusu atabılırmı acaba ram tuketım kısmı ıle ılgili ekranı ona gore kurayım sımdı yenıden ugrasmak ıstemıyorumda cihazım k 20 pro 8/128 ... ıyı gunler

rcanemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 PRO
Konular
15
Arkadaşlar ben güncellemeleri hep telefonun içinde olan güncelleyici uygulamasından yapıyordum telefon güncellenip aynen verilerimle açılıyordu şimdi o uygulamada sorun var herhalde indirmiyor bende zipi indirdim trwpden yüklersem telefon sıfırlanır mı herşey gider mi korkuyorum ordan yapmaya

lafdemligi1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
k20pro
Konular
2
merhaba herkeze daha oncekı surumu kurdum normalde 5-5 gb arası bos ram kullanımı kalıyordu bır oncekı surumu kurduktan sorna bu kullanım 3.5 -4 gb arası olmustu bende eskı surume gerı dondum format data yes ve 4 wipe yaparak .. bu surumu kuran arkadaslar ekran goruntusu atabılırmı acaba ram tuketım kısmı ıle ılgili ekranı ona gore kurayım sımdı yenıden ugrasmak ıstemıyorumda cihazım k 20 pro 8/128 ... ıyı gunler

Hocam ram kullanımını bulamadım yardımcı olacaktım. Yükleyen başka biri yardımcı olur

Arkadaşlar ben güncellemeleri hep telefonun içinde olan güncelleyici uygulamasından yapıyordum telefon güncellenip aynen verilerimle açılıyordu şimdi o uygulamada sorun var herhalde indirmiyor bende zipi indirdim trwpden yüklersem telefon sıfırlanır mı herşey gider mi korkuyorum ordan yapmaya

Hocam 4 wipe yapmadığınız sürece hiçbişey gitmez. Miui 11den geçecekseniz 4 wipe yapmanız lazım ama miui 12deyseniz gerek yok

rcanemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 PRO
Konular
15
Hocam ram kullanımını bulamadım yardımcı olacaktım. Yükleyen başka biri yardımcı olur

Hocam 4 wipe yapmadığınız sürece hiçbişey gitmez. Miui 11den geçecekseniz 4 wipe yapmanız lazım ama miui 12deyseniz gerek yok
Hocam güncelleyiciden 12ye geçtim şuan 20.5.14 var nasıl yapayım

Üst Alt