MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
Düzeltme!
Persist Backup bozulmuş düzelttim. Romun sorunu değilmiş. Lakin ciddi şekilde performans kayıpları var. Size tavsiyem kararlı sürüm çıktıktan sonra Eu Romları indirmeniz. Görsellik açısından gayet tatmin edici. China Tema marketi güzel olmuş. Fazladan AOD gerçekten göz alıcı fazladan AOD temaları da cabası ancak stabilite dediğim gibi Miui 10 ve 11'e göre geride kalıyor. Elbette buna animasyonların katkısı büyük geliştirici seçeneklerine girip animasyon değerlerini düşürmeniz de fayda var.

ertanyetginoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ertan
Cihazım
mi6
Konular
2
twrpye giremiyom fastboota düşüyor ne yapmalıyım
twrpye nasıl gireceğinizi biliyor musunuz? Bende saatlerce uğraştım dün twrp attıktan sonra kapatma tuşu ve ses açma tuşuna basılı tutmak gerekiyor ki twrpye girilsin.

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
twrpye giremiyom fastboota düşüyor ne yapmalıyım
Merhaba, eu rom 'un miui 11 son betasından miui 12 20.5.21 sürümüne kadar sorunsuz kullandığım twrp
Bu sürümü yükleyin, zaten 60 70 saniye sürüyor. İlk kez beta kuracaksınız mutlaka "format data" yaparak kurun.

burak550

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6x
Konular
6
Yeni sürümde sarj on numara duzelmis geldi harika ekran suresi aliyorum ram sorunuda duzelmis kasmalar devam ediyor

suprose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi9T Pro
Konular
4
Yeni sürümde sarj on numara duzelmis geldi harika ekran suresi aliyorum ram sorunuda duzelmis kasmalar devam ediyor
Gercekten sarj sikintisini oyle bir cozmusler ki miui 11de boyle ekran sureleri almadim ben. Sasirtici betadaki roma gore :)

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Pixel experience son surumu yukledim.20 gun miui12 den sonra yeni telefonmus gibi geldi.hizi o kadar berbat.miui11 de yavasti

akova61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
iphone 7
Konular
3
son sürümde cihaz iki kez reset attı. Bir önceki sürüm daha kullanışlı geldi bana.

Sabertooth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sadi
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Normal Magisk 20.4 ile Bootloopa düşüyor hocam.
Konuda yer alan magisk DFE(DisableForceEncryption) içeriyor. Yani Twrp in şifrlemesini kaldırmak için.
Hocam 20.5.21 guncellemesini kurdum telefon sorunsuz acildi. Sonra magisk DFE kurdum miui logosunda kaldi yine. Ne yapmam gerek sizce?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam 20.5.21 guncellemesini kurdum telefon sorunsuz acildi. Sonra magisk DFE kurdum miui logosunda kaldi yine. Ne yapmam gerek sizce?

Kullandığınız Twrp versiyonu nedir?
Böyle bir sorun ile karşılaşmadım hocam. Normal Magisk 20.4 ile deneyebilir misiniz.

Üst Alt