MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

dumert09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
Önceki sürümde benim de takılı kalmıştı. Ben de güç tuşuna azıcık basılı tuttum sonra çektim bzz bzz yaptı açıldı hemen. Anlamadım
yine aynı oldu. aslında telefon açılmış oluyor ama ekran gelmiyor. güç tuşuna basılı tuttum çok kısa, güç menüsü açıldı. telefon açıktı zaten fakat miui animasyonu vardı ekranda. bende böyle oluyor.

deepseadiver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erol
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
* Eu Beta romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz veya İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* İndirdiğiniz Eu Beta romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Beta Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

Burada belirtilen Magisk zıp dosyası 'DfeMagisk20.4 zıp ' dosyası mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulum yaptım evet gene MIUI de kaldı güç tuşuna dediğini yaptım kısa basıp bıraktım olmadı basıp basıp bıraktım olmadı basılı tutup tam kiltlenecekken bıraktım HELLO geldi tesadüf mü

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
* Eu Beta romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz veya İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* İndirdiğiniz Eu Beta romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Beta Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

Burada belirtilen Magisk zıp dosyası 'DfeMagisk20.4 zıp ' dosyası mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulum yaptım evet gene MIUI de kaldı güç tuşuna dediğini yaptım kısa basıp bıraktım olmadı basıp basıp bıraktım olmadı basılı tutup tam kiltlenecekken bıraktım HELLO geldi tesadüf mü

Evet hocam, DfeMagisk20.4 zıp. kısaca belirttim.
ilk açılış 5-6 dk kadar sürebiliyor.
Tesadüf olmuştur.

ahmettencere33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix
Konular
0
Ben genellikle guncellemeden önce dili ingilizce yapıyorum sorun olmuyor root yapmıyorum ama

menelan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
menelan
Cihazım
9T Pro
Konular
5
Hocam,

"İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız" demişsiniz.

İlk defa kurulum yaptığım için format data/yes yaptım ardından reboot butonuna bastıktan sonra cihaz yeniden başlatılıyor ve mi recovery ekranına atıyor. Çözümü nedir?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam,

"İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız" demişsiniz.

İlk defa kurulum yaptığım için format data/yes yaptım ardından reboot butonuna bastıktan sonra cihaz yeniden başlatılıyor ve mi recovery ekranına atıyor. Çözümü nedir?

Öncelikle konuda yer alan Twrp ve Dfe Magisk20.4 ile işlem yapınız.
Format data / yes yaptıkdan sonra,
Reboot - Recovery yapmanız gerekiyor.

Reboot - Recovery yaptığınız da Tekrar Twrp ekranında açılacaktır. Ardından romu telefon hafızasında twrp klasörüne kopyalayınız, Install kısımından twrp klasörüne kopyalamış olduğunuz zıp uzantılı dosyayı göstererek Swipe to Confirm Flash yapınız. Flashlama işlemi tamamlandığında art dalvik /cache yaparak navigasyon tuşları ile geri geliniz ve Reboot - Recovery yapınız. Ardından konu da yer DFeMagisk20.4 zıp dosyasını, Bilgisayar dan telefon hafızasına twrp klasörüne kopyalayınız, Install kısımından twrp klasörüne kopyalamış olduğunuz zıp uzantılı dosyayı göstererek Swipe to Confirm Flash yapınız.Navigasyon tuşları ile tekrar geri gelerek Reboot - System yapınız.

menelan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
menelan
Cihazım
9T Pro
Konular
5
hocam, sen daha yazmadan çözdüm sorunu. format data/yes yaptıktan sonra o ekrandan çıkmadan altta reboot yazıyordu ona basmıştım. halbuki bir bir adım geriye gidip dediğin gibi reboot-recover yapmam gerekiyordu. teşekkürler ilgin için.

Ek olarak sorayım, romu yükledim ancak temalarda sadece çinlilerin temaları var. Bölgeyi değiştirip seçmek istedim ancak beta romlarda bölge ayarı kaldırılıyormuş. aşağıdaki linkte tüm beta sürümler için geçerli olan bir yöntem anlatılmış. Bu hala geçerli mi acaba?

shylshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süheyl
Cihazım
Xioami Redmik20
Meslek
ÖĞRENCİ
Konular
0
Kurulmda indirilen magisk ne işe yarıyor ben ilk defa deniyeceğim de rom atmayı . Twrp yüklü telefonumda

caner1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Tam Ekran Hareketleri bende çalışmadı sizde çalışıyormu beyler.

Üst Alt