Soru Miui12 AOD

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Merhaba miui12 de temalar uygulamasında bulunan her zaman açık ekran çeşitleri hep çince yüklüyorum ancak galiba gün çince yazıyor hatamı yapıyorum yoksa yeni olduğu için çeşit mi yok

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam daha yeni aod için tema yapma seçeneği sanırım şu an için sadece Çin için açık. İleride herkese açılır ve yapım konusunda rehber olursa yapan çoğalır. Şimdilik erken ve sizlik bir durum yok herkes de durum aynı..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Kayalar53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer kaya
Cihazım
Resmi Note 8
Konular
7
Hocam daha yeni aod için tema yapma seçeneği sanırım şu an için sadece Çin için açık. İleride herkese açılır ve yapım konusunda rehber olursa yapan çoğalır. Şimdilik erken ve sizlik bir durum yok herkes de durum aynı..

Belki konu bu değil ama yeni konu açmak istemedim buraya yazdım harici tema yüklendikten sonra yaklaşık bir saat geçince orijinal temaya dönüyor çözümü nedir acaba

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Belki konu bu değil ama yeni konu açmak istemedim buraya yazdım harici tema yüklendikten sonra yaklaşık bir saat geçince orijinal temaya dönüyor çözümü nedir acaba
Hocam bu durumun custom rom hariç kesin bir çözümü yok sanırım. Bulunan çözümlerin hepsi geçici. Custom rom şart gibi. Benim de fazla bilgim yok bu konuda.

Oyla:
Üst Alt