MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
20.1.21 İndirme Bağlantısı ve Değişiklikleri

Sadece Android 10 için güncelleme yayımlandı

Sistem
Düzeltme - Belirli bir sahnede bazı uygulama kayıtlarının sessiz olması sorunu düzeltildi
Onar - Bazı senaryolarda pusula görüntüleme sorununu çözme

Hocam selamlar mi9t cihazım resimde görünen eu rom yüklü yüklediğimden beri hiç güncelleme gelmedi acaba bu cihazdaki en son sürüm nedir ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Hocam selamlar mi9t cihazım resimde görünen eu rom yüklü yüklediğimden beri hiç güncelleme gelmedi acaba bu cihazdaki en son sürüm nedir ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Son sürüm Stabil rom kullanıyorsunuz hocam.

Stable ROM ve Developer/Beta (Geliştirici) ROM nedir, farkları nelerdir?

Developer rom -Çin resmi tatilleri dışında- her hafta güncelleme alan, yeni gelişmelerin haftalık olarak yansıtıldığı ve test edildiği dolayısıyla bazı ufak tefek sorunların bulunabildiği roma verilen isim. MIUI ve Android konusunda tecrübeli kullanıcıların bu romu kullanmaları tavsiye edilir.

Stable rom ise haftalık olarak güncelleme almaz. Sabit bir güncelleme aralığı bulunmamaktadır. Bazen ayda bir defa güncelleme gelebilirken bazen bir kaç boyunca güncelleme almaz. Bu romlarda neredeyse hiç sorun yoktur. Sadece stabil olarak çalışan uygulamalar dahil edilmiştir. Genellikle Android ve MIUI konusunda tecrübeli olmayan kullanıcılara tavsiye edilir.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Son sürüm Stabil rom kullanıyorsunuz hocam.

Stable ROM ve Developer/Beta (Geliştirici) ROM nedir, farkları nelerdir?

Developer rom -Çin resmi tatilleri dışında- her hafta güncelleme alan, yeni gelişmelerin haftalık olarak yansıtıldığı ve test edildiği dolayısıyla bazı ufak tefek sorunların bulunabildiği roma verilen isim. MIUI ve Android konusunda tecrübeli kullanıcıların bu romu kullanmaları tavsiye edilir.

Stable rom ise haftalık olarak güncelleme almaz. Sabit bir güncelleme aralığı bulunmamaktadır. Bazen ayda bir defa güncelleme gelebilirken bazen bir kaç boyunca güncelleme almaz. Bu romlarda neredeyse hiç sorun yoktur. Sadece stabil olarak çalışan uygulamalar dahil edilmiştir. Genellikle Android ve MIUI konusunda tecrübeli olmayan kullanıcılara tavsiye edilir.
Çok teşekkür ederim bilgilerimi tazelediğiniz için dev ve stabil farkını biliyorum ancak mi9t için yeni global sürümde kamerada always on display ekranında fotoğraf özellikleri felan geldi eu rom mu ilk defa özellik açısından geri kaldı beni şaşırtan bu.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Çok teşekkür ederim bilgilerimi tazelediğiniz için dev ve stabil farkını biliyorum ancak mi9t için yeni global sürümde kamerada always on display ekranında fotoğraf özellikleri felan geldi eu rom mu ilk defa özellik açısından geri kaldı beni şaşırtan bu.
Rica ederim hocam, isterseniz betaya geçebilirsiniz.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
20.1.21 İndirme Bağlantısı ve Değişiklikleri

Sadece Android 10 için güncelleme yayımlandı

Sistem
Düzeltme - Belirli bir sahnede bazı uygulama kayıtlarının sessiz olması sorunu düzeltildi
Onar - Bazı senaryolarda pusula görüntüleme sorununu çözme

Kilit ekranını açınca menü boş görünüyordu bir surr o bugu çözdüler mi acaba

adem2336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Pocofhone f1
Konular
6
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin benim cihazım pocophone F1 Android 10 yüklüyorum fakat sonradan recovery moda geri atıyor ve veri şifrelemesi istiyor neden acaba yardımcı olursanız sevinirim

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin benim cihazım pocophone F1 Android 10 yüklüyorum fakat sonradan recovery moda geri atıyor ve veri şifrelemesi istiyor neden acaba yardımcı olursanız sevinirim
Uygun twrp kullanın

Üst Alt