MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
normal buradan sistem üzerinden indirdim kendi güncelleme yapar gibi twrp üzerinden flashladi magisk ve üzerindeki floppy kernel gitti daha sonra tekrar ikisinide twrp üzerinden flashladim kuruldular suanlik problem yok sistem detaylarına bakıyorum değişen bişey yok herşey aynı gibi sadece mi sağlık uygulaması gelmiş

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorun yoksa iyi ufak tefek iyileştirme yaparlar zaten bir şey olsa yeni sürüm çıkardı

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Sorun yoksa iyi ufak tefek iyileştirme yaparlar zaten bir şey olsa yeni sürüm çıkardı
MIUI Eu da olmasa Xiaomi çekilmez bence :) mi5s çok eski bir cihaz olmasına rağmen MIUI eu ve floppy kernel ile kendine geldi hala birçok cihazdan stabil ve hızlı :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
MIUI Eu da olmasa Xiaomi çekilmez bence :) mi5s çok eski bir cihaz olmasına rağmen MIUI eu ve floppy kernel ile kendine geldi hala birçok cihazdan stabil ve hızlı :)

Ben yapmıyorum o zaman güncellemeyi sağlık olmasa da olur kernel hangisi ve nasıl yapılır hocam gerçi tel iyi durumda Allah'a şükür hiçbir sıkıntı yok kaşınma sorunu yaşamaya değer mi :)
Selametle

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Ben yapmıyorum o zaman güncellemeyi sağlık olmasa da olur kernel hangisi ve nasıl yapılır hocam gerçi tel iyi durumda Allah'a şükür hiçbir sıkıntı yok kaşınma sorunu yaşamaya değer mi :)
Selametle
Şuan kullandığım Floppy kernel hocam kernel sistemin çalışma prensibini değiştiriyor anladığım kadarıyla kernel programlarıyla baktigimda cekirdekler 2155mhz ken en çok kerneli yükleyince 2300 kusuratli değerlere çıkabiliyor bi bakıma overlock tabi ben kisiyorum yinede maksimum orijinal değeri neyse ona ayarlıyorum birde uygalama var specturum diye kerneli yukleyince uygulama tanıyor ve kernelin kendi modlarını sunuyor sana örneğin tek tuşla balanced veya gaming mod veya pil tasarrufu modu gibi oyun oynamiyorsaniz sağlam grafik isteyen bence hiç bulaşmayın günlük hayat için zaten telefon MIUI 11 eu da akıyor ben de sağlam grafik isteyen oyunları sürekli oynamıyorum ara sıra girdiğim oluyor ama o zamanlar kasma gibi şeylerle karşılaşırsam bu beni deli ediyor birde biraz meraklı sayılırım yeniliklere hala MIUI orjinal romu bozmadım ama kendini Aosp Rom yuklememeye zor tutuyorum :)

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
mi9 se eu son beta kurmayın arkadaşlar fena bug var. ana ekran bazen donup kalıyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bende çalışmıyor hocam eu stabil var ve ayarlarda kendi yazıyor 3. Parti çalışmaz diye hakikaten de çalışmıyor
Selametle
O nedenle hep EU Beta kullanın diyorum işte, neden? Çünkü Miui Can'dır, Mi ise Canan, EU Beta ise damarlarda (cihaz'da) akan Kan'dır

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
O nedenle hep EU Beta kullanın diyorum işte, neden? Çünkü Miui Can'dır, Mi ise Canan, EU Beta ise damarlarda (cihaz'da) akan Kan'dır

Son betayi kurdunuz mu? Acayip bir bug vardı 9sede menü donuyordu ara ara

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Son betayi kurdunuz mu? Acayip bir bug vardı 9sede menü donuyordu ara ara
Valla ne donma, ne kasma, nede başka herhangi bir sorun yok, tereyağ gibi akıyor

Üst Alt