Mod (Miui11-12) Mi 9 T Pro Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Evet arkadaşlar su an masik v11 kullaniyorum. Widewine L3 olarak görünüyordu. Bunu L1 yapmak için uzun zamandır sorular görüyordum. Araştırmalar sonucu xioami eu da. Yeni bir patch gördüm bunu sizinle paylaşıyorum. 20.1.16 üzerinde olan sürümlerde çalışmaktadır.

İndirdiğiniz zip dosyasını cihazınızı twrp ya da orange fox mode alip flaşlamanız yeterlidir.
Sadece Mi9 T Pro icin geçerlidir.
Cihazınızda stok Widevine L1 bulunmalıdır, aksi takdirde çalışmaz ...
1. Dosyayı telefona indiriyoruz.
2.Telefonu twrp de başlatıyoruz.
3.Mount a girip vendoru işaretleyip geri geliyoruz.
4. İndirdiğiniz zip dosyasinin reboot after installion isaretlemeden flasliyoruz
5. Wipe dalvik art cache ve cache yapıyoruz.
6.Telefonu Yeniden başlatıyoruz. Hayirli olsun

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Değişiklikler :
Api Sürüm güncellemesi 14 -> 15 sadece Mi 9 T pro için

Widevine Nedir?

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Elinize sağlık hocam, teşekkürler.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Elinize emeginize saglık hocam çok kişinin işine yarayacak

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Teşekkürler, ancak benim gibi daha önceden bir şekilde persist flashlandıysa işe yaramıyor, kalıcı olarak L1 yok oluyor ve çözümü yok yaptığım araştırmalar ve edindiğim bilgilere göre. Bundan dolayı persistinize iyi bakın facepalm~~

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Paylaşımınız için teşekkürler hocam, ilgili dosya daha önceleride farklı isimlerle paylaşılmıştı buradaki ve şuan bulamadığım daha eski farklı bir kaç konuda. Konuya küçük bir bilgi eklemek isterim. Bu patch sadece persist'i bozulmamış ve çin tabanlı ROM kullanan cihazlar için geçerli, zira global ve avrupa ROM sürümlerinde bu paket içerisindeki dosyalar stock olarak mevcut.

Persist bozulan telefonlarda ise zaten henüz bir yöntem bulunamadı, bunun nedeni de henüz dijital imzalarda kullanılan şifrelemenin kırılamıyor olması imiş.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Paylaşımınız için teşekkürler hocam, ilgili dosya daha önceleride farklı isimlerle paylaşılmıştı buradaki ve şuan bulamadığım daha eski farklı bir kaç konuda. Konuya küçük bir bilgi eklemek isterim. Bu patch sadece persist'i bozulmamış ve çin tabanlı ROM kullanan cihazlar için geçerli, zira global ve avrupa ROM sürümlerinde bu paket içerisindeki dosyalar stock olarak mevcut.

Persist bozulan telefonlarda ise zaten henüz bir yöntem bulunamadı, bunun nedeni de henüz dijital imzalarda kullanılan şifrelemenin kırılamıyor olması imiş.
Bilgilendirme için teşekkürler, o zaman digital şifreleme olayı halledilirse düzelir diyorsunuz persisti oynanmış tellerde

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Hocam yapımcı arkadaş sadece mi 9 t pro için olduğunu belirtmiş. Paylaştığım dosya sadece Raphael e özel .Ben persist ile oynamadım sadece masik ve diğer bazı romlarda widevine l3 olarak görünüyordu. Öncelikle kendim deneyip sonra paylaştım.

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10
Evet arkadaşlar su an masik v11 kullaniyorum. Widewine L3 olarak görünüyordu. Bunu L1 yapmak için uzun zamandır sorular görüyordum. Araştırmalar sonucu xioami eu da. Yeni bir patch gördüm bunu sizinle paylaşıyorum. 20.1.16 üzerinde olan sürümlerde çalışmaktadır.

İndirdiğiniz zip dosyasını cihazınızı twrp ya da orange fox mode alip flaşlamanız yeterlidir.
Sadece Mi9 T Pro icin geçerlidir.
Cihazınızda stok Widevine L1 bulunmalıdır, aksi takdirde çalışmaz ...
1. Dosyayı telefona indiriyoruz.
2.Telefonu twrp de başlatıyoruz.
3.Mount a girip vendoru işaretleyip geri geliyoruz.
4. İndirdiğiniz zip dosyasinin reboot after installion isaretlemeden flasliyoruz
5. Wipe dalvik art cache ve cache yapıyoruz.
6.Telefonu Yeniden başlatıyoruz. Hayirli olsun

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Değişiklikler :
Api Sürüm güncellemesi 14 -> 15 sadece Mi 9 T pro için

Teşekkürler..Çalıştı..

Üst Alt