Rehber [MIUI10]Xiaomi Mi A2 Yükleme Rehberi

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
Bende mi a2 kullancısıyım miui ye geçince garanti sıkıntı olurmu

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
Bende mi a2 kullancısıyım miui ye geçince garanti sıkıntı olurmu
Yıllardır bu konuda hurafeler var, hiçbir zaman da net bir cevap çıkmamıştır ortaya.Garanti bozulur ve bozulmaz diyen büyük kitleler mevcut.Şahsen ben pek önem vermiyorum garanti olaylarına, sizin için bu durum farklı ise bu işlemleri yapmanızı tavsiye etmem.Hiçbir şeyin garantisini veremem

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
Yıllardır bu konuda hurafeler var, hiçbir zaman da net bir cevap çıkmamıştır ortaya.Garanti bozulur ve bozulmaz diyen büyük kitleler mevcut.Şahsen ben pek önem vermiyorum garanti olaylarına, sizin için bu durum farklı ise bu işlemleri yapmanızı tavsiye etmem.Hiçbir şeyin garantisini veremem
Bende garantiye pek önem vermiyodum genelde ama arada kaldım cihazı yeni aldım android one çok sıkıcı geldi şuan launcher kullanıyorum miui de merak ediyorum atmaya çalışırken sıkıntı yaşadım 1 hafta falan beklemem gerekiyor sanırım kilit açılmıyor şuan

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
Bende garantiye pek önem vermiyodum genelde ama arada kaldım cihazı yeni aldım android one çok sıkıcı geldi şuan launcher kullanıyorum miui de merak ediyorum atmaya çalışırken sıkıntı yaşadım 1 hafta falan beklemem gerekiyor sanırım kilit açılmıyor şuan
Android One platformunda ki xiaomi cihazların kilidini açmak için beklemeye gerek yok

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gakgukgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
Mİ A2
Konular
0
bu yükleme işlemi kaç dk sürüyor? ben denedim ama flash programında flashing deniyor ama herhangi bir ilerleme göstermiyor?

ozankardes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
bu yükleme işlemi kaç dk sürüyor? ben denedim ama flash programında flashing deniyor ama herhangi bir ilerleme göstermiyor?
Status yazan sütunu büyüterek ekran görüntüsü atta bakalım nerede takılmış. 200sn civarı sürmesi lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aldığın gibi açabilirsin konuyu açan arkadaşın da dediği gibi. Aldığın hatayı yazarsan belki yardımcı olabiliriz.

gakgukgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
Mİ A2
Konular
0
tamamdır arkadaşlar başarıyla tamamladım. Mi A2 telefonumu Mi 6x e convert ettim ve miui 10 kullanıcısıyım artık :).. Yüklenen miui 10 versiyonu stabil versiyon bu sebeple artık yeni güncellemeleri telefon üzerinden direk güncellemeleri kontrol et diyerek yapabilirmiyim? yoksa yine twrp ile mi update yapmam lazım?_

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
tamamdır arkadaşlar başarıyla tamamladım. Mi A2 telefonumu Mi 6x e convert ettim ve miui 10 kullanıcısıyım artık :)
Sizin adınıza sevindim.Darısı lite modeline

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
yaparken hata alıyorum yardımcı olabilecek varmı özelden iletişim adresi bırakabilirmi

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
Kamerada ki sorun hala duzelmedi