Soru Miui10 kararlı

HayatBirSiir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
26
Miui10 kararlı sürümü çıktıktan sonra beta romlar güncelleme almaya devam edecek mi yoksa.Miui11 gelene kadar kaldığı yerde duracak m?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Miui10 kararlı sürümü çıktıktan sonra beta romlar güncelleme almaya devam edecek mi yoksa.Miui11 gelene kadar kaldığı yerde duracak m?
Hocam Çin tatili nedeni ile Beta güncellemelerine bir süre ara verildi. Daha sonra devam edilecek.

HayatBirSiir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
26
Hocam Çin tatili nedeni ile Beta güncellemelerine bir süre ara verildi. Daha sonra devam edilecek.
Anladım.O zaman kararlı rom da gecikir.Peki hocam dediğim gibi Miui10 global kararlı geldikten sonra beta güncellenmeye devam edecek mi her hafta?

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Anladım.O zaman kararlı rom da gecikir.Peki hocam dediğim gibi Miui10 global kararlı geldikten sonra beta güncellenmeye devam edecek mi her hafta?

Beta güncellemesi her zaman devam eder.
Beta Geliştirici ekibi ve Beta Kullanıcıları olduğu sürece :) Ve bu şu an mevcut bir topluluk.
Tatil sürecine başlıycakları için Beta sürümlerinde bekleyiş olacak.
MIUI 10 Global Stable veya China Stable için açıklama mevcut değil şu an yavaş yavaş modeller için yayınlanmaya başladı.

HayatBirSiir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
26
Beta güncellemesi her zaman devam eder.
Beta Geliştirici ekibi ve Beta Kullanıcıları olduğu sürece :) Ve bu şu an mevcut bir topluluk.
Tatil sürecine başlıycakları için Beta sürümlerinde bekleyiş olacak.
Tamam hocam o zaman globala geçmeyeceğim bir sıkıntı veya performansta bir değişiklik olmaz herhalde.Yani tek endişem banka işlemleri yapmam ve pil ve performansta düşüklük olması.Bunlar olmazsa sorun yok.

İyi forumlar... :)

Üst Alt