Rom Miui10 8.7.19 Global port v7.0 kenzo/kate

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4
merhaba arkadaşlar, yakın zamanda MI8 aldım. önce kilit için 15 gün bekledim. dün telefonu aldığım arkadaş türkçe dil için bir şeyler yükledi. telefon şu anda türkçe . ancak kamerada bir gariplik oldu. Açtığımda kamerayı kullanmadan önce bir SD kart takın uyarısı veriyor ve resim çekemiyorum. Bilgisi olan ya da yorumlayacak kimse varsa yardım rica ediyorum.
Selamlar,
Bu isteğinizi Mi8 başlığı altına yazarsanız yardımcı olacak sayısı artacaktır.
SD kart uyarısında kartı tanımak istiyor, taşınabilir kartmı, sistemin belleğine entegre edilecek kart mı diye soruyor. Her gerek miui gerek saf android rom yüklediğimde aynı hatayı verir. Şimdi tam hatırlamıyorum ama seçeneklerde bi EJECT var, bi de başka birşey vardı, siz ejectin dışındakini seçin. SD kart resminin olduğu bir ekran gelecek, orada da üsttekini (taşınabilir sd kart olanı) seçin. Ben hep böyle yapıyorum. Böylece sd kartımı sistem belleği ile entegre etmiyor. Yarın öbür gün istediğimde sd kartı çıkarıp değiştirebilirim.

halilr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HALİL
Cihazım
MI8
Konular
0
Selamlar,
Bu isteğinizi Mi8 başlığı altına yazarsanız yardımcı olacak sayısı artacaktır.
SD kart uyarısında kartı tanımak istiyor, taşınabilir kartmı, sistemin belleğine entegre edilecek kart mı diye soruyor. Her gerek miui gerek saf android rom yüklediğimde aynı hatayı verir. Şimdi tam hatırlamıyorum ama seçeneklerde bi EJECT var, bi de başka birşey vardı, siz ejectin dışındakini seçin. SD kart resminin olduğu bir ekran gelecek, orada da üsttekini (taşınabilir sd kart olanı) seçin. Ben hep böyle yapıyorum. Böylece sd kartımı sistem belleği ile entegre etmiyor. Yarın öbür gün istediğimde sd kartı çıkarıp değiştirebilirim.
tekrar merhaba, ilginize teşekkürler. Benim cihazda SD kart yok. Yanitakılı değil. Bu dil desteğini atmadan önce ingilizce olarak 15 gün kullandım. ve öyle bir sorun yoktu. Normal resim,video vs. çekiyordu.

halilr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HALİL
Cihazım
MI8
Konular
0
miui10 global 8.7.19 port v7.0 miui pro oldugu yaziyor arkadaslar ben suan indiriyorum deneyince detayli yazarim indirmek ve denemek isteyenler icin buyrun link

ekteki zip dosyasinin icindeki dosyayi
MIUI10Global_KENZO-KATE_8.7.19_Mod_DinhLap_Aroma.zip\META-INF\com\google\android\
icine atiniz
merhaba, bu dediğiniz dosya telefona naslı yüklenir. imkanınız varsa analatabilir misiniz ? bu arada mi8 için değil mi bu ?

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
merhaba, bu dediğiniz dosya telefona naslı yüklenir. imkanınız varsa analatabilir misiniz ? bu arada mi8 için değil mi bu ?
hocam mi 8 icin degil bu redmi note 3 pro icin

halilr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HALİL
Cihazım
MI8
Konular
0
hocam mi 8 icin degil bu redmi note 3 pro icin
Anladım. teşekkür ederim. mi8 için güncelleme bekleyeceğiz artık.. şu anda yüklü sürüm. 10/8.7.19/ beta ama .. ancak bunu kurduktan sonra kamera hatası oldu..(SD kart taktıktan sonra deneyin diyor) play store dan bazı uygulamaları indiremiyorum. whatsapp taki resimler inmiyor vs.

Üst Alt