Soru Miui yükleme

e145813

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Arkadaşlar Mi A2 telefonumu 2 gün önce aldım. Saf android olduğu için Miui nimetlerinden yararlanamıyorum. Acaba MIUI lı bir rom yüklemek mümkün mü buna nasıl yapılır?

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Arkadaşlar Mi A2 telefonumu 2 gün önce aldım. Saf android olduğu için Miui nimetlerinden yararlanamıyorum. Acaba MIUI lı bir rom yüklemek mümkün mü buna nasıl yapılır?

Eger bir geliştirici mi a2 icin miui portlamissa yukleyebilirsiniz yoksa yararlanamazsiniz miui'dan...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Alırken saf Android olduğunu bilmiyormuydunuz

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

e145813

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Alırken saf Android olduğunu bilmiyormuydunuz

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Bilmez miyim hiç. Uzun süre araştırıp aldım. Saf android den de bir şikayetim yok zaten. Ama benim derdim mesela kuzenimde redmi 5 plus var, daha ucuz olmasına rağmen arayüz sayesinde ekranı falan bölebiliyor ben yapamıyorum. O yüzden sordum

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Bilmez miyim hiç. Uzun süre araştırıp aldım. Saf android den de bir şikayetim yok zaten. Ama benim derdim mesela kuzenimde redmi 5 plus var, daha ucuz olmasına rağmen arayüz sayesinde ekranı falan bölebiliyor ben yapamıyorum. O yüzden sordum

Miui'ın aosp'den daha cok özelliği olabilir ama ekran bölme android nougatla birlikte aosp romlara da geldi sizde neden yok ki

Teşekkür ederim. Yurtdışı sitelerinden araştırayım mı o halde, umut var mıdır sizce?

Mi A1 için epic team miui portlamisti, A2 için portlarlar mı veya portlarlarsa ne zaman portlanir bilinmez. Yeni bir cihaz sonucta...

e145813

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Miui'ın aosp'den daha cok özelliği olabilir ama ekran bölme android nougatla birlikte aosp romlara da geldi sizde neden yok ki

Mi A1 için epic team miui portlamisti, A2 için portlarlar mı veya portlarlarsa ne zaman portlanir bilinmez. Yeni bir cihaz sonucta...
Ekranı bölme varmış onu şimdi buldum. Ama mesela pip modu yani picture in picture yok

Üst Alt