Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
Mi 5s için Android 9'da çalışıyor denmiş. Uğraştım başaramadım sonradan farkettim ki kullandığım rom Android 8 imiş. Miui tabanlı Mi 5S için Android 9 rom yok ki nasıl çalışsın?

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Aile profili kapalı gözüküyor Türk Telekom kullanıyoruz yani aile profili açık mı olsun o zamanda sanırım bazı sitelere giriş yapamıyorsunuz
Malesef aile profilini açtım yine aynı dediğim gibi modemde ıp sec yada sabit ıp almamız gerek eminim buna

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
türk telekom faturalı hattım var. VoLTE hizmeti cihazınıza tanımlandı mesajı geldi. Fakat ortada tık yok, arayıp sordum aynı mevzuyu tekrar söylediler xiaomi mi 6 sistemlerinde tanımlı değilmiş ... Var mıdır başka bir çözümü ?

eksabayt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Mi mix 3 burada yazılan yöntemler çalışmıyor. Mix 3 için vowifi'yi aktif edebilen var mı?

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Quickshort cutmaker uygulamasini indirdim sol ustteki activy kismindaki uygulamalari yukari doğru surukleyerek harf siralamasina gore M de olanlardan modem config buldum ona tikladim altina kucuk sekme acildi onada tikladim ortada try var ona tikladim acilan yerden modem sectim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Cihazınız ve kullandığınız rom sürümü nedir?

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
ttnet için güvenli internet seçmeye gerek yok aslında ttnet zyxel vmg3312-b10b modemde bendede çalışmıyordu .internet üzerinde başka bir form üzerinde bir arkadaş böyle bir yol söyledi.ağ ayarı>port tetikleme >yeni kural ekleyince boşlukların hepsini 500 ve tcp olan yerleride tcp/udp yapınca sorun çözülüyor...ayrıca mi note 3 için vowifi için çalışan modem ekteki gibidir

Ekli dosyalar

• 28c11435-3621-4135-a1cd-59734672ac60.jpg
    28c11435-3621-4135-a1cd-59734672ac60.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 419

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
ttnet için güvenli internet seçmeye gerek yok aslında ttnet zyxel vmg3312-b10b modemde bendede çalışmıyordu .internet üzerinde başka bir form üzerinde bir arkadaş böyle bir yol söyledi.ağ ayarı>port tetikleme >yeni kural ekleyince boşlukların hepsini 500 ve tcp olan yerleride tcp/udp yapınca sorun çözülüyor...ayrıca mi note 3 için vowifi için çalışan modem ekteki gibidir

Peki turkey seçince olmuyor mu? Bende seçince oldu volte simgesi geliyor. Ama vowifi kullanamıyorum turknet var. Yeni uğraşıyorum belki bir çözümü vardır. Bu arada aynı telefona sahibiz.

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
Peki turkey seçince olmuyor mu? Bende seçince oldu volte simgesi geliyor. Ama vowifi kullanamıyorum turknet var. Yeni uğraşıyorum belki bir çözümü vardır. Bu arada aynı telefona sahibiz.
volte bir çok modemde aktif oluyor ama vowifi çalışmıyorne bende bir çok modem denedim ama onlarda çalışmıyor sadece bunu seçince vowifi aktif oluyor

cemrehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemrehan
Cihazım
miui
Konular
0
Her yerde aradım fakat bulamadım sayende sorun çözüldü. Modem ayarlarınızı fotoğraftaki gibi yaparsanız anında vowifi simgesi telefona geliyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Activity bölümünden sonra ne yapacağız anlamadım

Üst Alt