Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

ayhancetin1969

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
4
Arkadaşlar yok mu yukaridaki gibi olan
Hem Volte hem de vowifi kullanabiliyorsunuz. Ama telefona öncelik olarak birini tanımlıyorsunuz. Önceliği wifi üzerinden aramaya verirseniz, eviniz iş yeriniz gibi wifi'ye bağlı olduğunuz yerde vowifi çalışır. Wifi bağlı olmadığınız yerde de volte aktif olur. EU rom kullanıyorum, ayarlar-sim kart ayarları-Wlan kullanarak çağrı yapın(aktif) Ağ tercihleri (wlan tercihli) şeklinde ayarlamalısınız. Vodafone kullanıyorum.

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Hem Volte hem de vowifi kullanabiliyorsunuz. Ama telefona öncelik olarak birini tanımlıyorsunuz. Önceliği wifi üzerinden aramaya verirseniz, eviniz iş yeriniz gibi wifi'ye bağlı olduğunuz yerde vowifi çalışır. Wifi bağlı olmadığınız yerde de volte aktif olur. EU rom kullanıyorum, ayarlar-sim kart ayarları-Wlan kullanarak çağrı yapın(aktif) Ağ tercihleri (wlan tercihli) şeklinde ayarlamalısınız. Vodafone kullanıyorum.
Teşekkürler ben Telekom kullanıyorum bir türlü WiFi aramayı açtiramadim cihazınızın bizimle anlaşması yok diyorlar başka operatöre geçiçem 120 TL çayma bedeli var vallahi onu bile kabul edicem WiFi arama konusunda hangisi daha iyi acaba Türkcell mi Vodafone mu biraz araştırıp geçicem

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Teşekkürler ben Telekom kullanıyorum bir türlü WiFi aramayı açtiramadim cihazınızın bizimle anlaşması yok diyorlar başka operatöre geçiçem 120 TL çayma bedeli var vallahi onu bile kabul edicem WiFi arama konusunda hangisi daha iyi acaba Türkcell mi Vodafone mu biraz araştırıp geçicem
Sırf bunun için geçmeyin hattı anlaşmalı olan bir cihaza takın wifi aramayı açın yazık bunun için 120 tl vermeye değmez

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
disabled durumda şu an, modem config olarak netherla'yı seçiyorum ancak o dediğim wlan kullanarak çağrı yapın seçeneği hep pasif sağa çekilmiyor. Volte aktif şu an vowifide çalıştıramadım. Eu beta 20.2.27. Önceside mi room'da 2side çalışıyordu
Rom un geri donuslerinde vowifi icin sorun oldugu yazilmis mi hic? Rom kaynakli benim dusuncem, cunku yaptigimiz diger seyler ayni ve daha once calistigini soyluyorsunuz. Tek degisken rom. :)

zaftur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zafer
Cihazım
Mı Note 10 lite
Konular
0
Merhabalar. 1 hafta önce Mi Note 10 lite 128 gb versiyonunu aldım. Evde vodafone kapsama sorunu olduğu için samsung A7 telefonumda vowifi yi sürekli kullanıyordum. Ama note 10 lite de anlatılan tüm ayarları denememe rağmen wifi araması yapamıyorum. Wifi üzerinden çağrı ve sms alıyorum, sms gönderiyorum ama arama yaptığımda çağrı sonlandırıldı uyarısı çıkıp kapanıyor. Eşimin türktelekom hattını taktığında sorun yok. Müşteri hizmetlerini aradım, hat ayarlarımı yenilediler ama sorun devam ediyor. Şirket hattı olduğu için operatörde değiştiremiyorum. Note 10 lite de böyle bir sorun yaşayıp çözebilen arkadaş var mı. Telefon sürümü Global 11.0.5

resevk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar modemconfig yok bulamıyorum sorun nedir

resevk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Bende aylardır arıyorum hocam bulamıyorum Global 11.0.6.0 yükledim yinede yok olmadı Çalışmıyor vowifi Telefon Redmi 7
Redmi note 7 benimde masik romdaydim şimdi eu ya geçeceğim bakalım ne olacak

Yanniak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Redmi 7
Konular
6
Redmi note 7 benimde masik romdaydim şimdi eu ya geçeceğim bakalım ne olacak

Ben sorunu çözdüm Hocam Türk Telekom Redmi 7 ye destek vermiyor Vodafone hat taktım oldu vowifi Simge çıktı , Vodafone ya geçiyorum Taahhütü bozdurup

Ayyildiz0027

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayyildiz
Cihazım
Mi8
Konular
0
öncelikle iyi günler miui12 den endonezya rom una geçtim miui12 de iken telefonumda vowifi(wifi arama)sorunsuz kullanabiliyordum tüm ayar ve aktivasyonlarım yapılı ancak endonezya rom u kurduğumdan beri aktive edemiyorum böyle bir sorun yaşayan varmı acaba? hattım türktelekom,ims kayıtlı,modem config çıkmıyor,modem test tool da mbn config ayar sekmeside yok

Ekli dosyalar

• volte1.jpeg
    volte1.jpeg
    27,2 KB · Görüntüleme: 67
  • volte2.jpeg
    volte2.jpeg
    41,5 KB · Görüntüleme: 68
Üst Alt