Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Bugün ilginç bir durum oldu, sim kartı önce iphone 7 ye taktım ve Türk Telekom'a wifi arama mesajı gönderdim, TT sitesinde bu modeli destekliyor görünmesine rağmen yapamadık diye mesaj geldi. Ardından sim'i hanımın galaxy A10 cihazına takıp mesaj gönderdim, TT yine yapamadık mesajı gönderdi. Sonra hattı Mix 3 üme takıp bir daha mesaj gönderdim ve wifi arama hizmetine hoş geldiniz mesajı geldi.
Ama şimdi volte simgesi çıkıyor wifi arama simgesi yine çıkmıyor ve hala wifi arama yapamıyorum. Mix 3 sahipleri bir defa daha mesaj atıp deneyebilirler, belki de Türk Telekom Mix 3 e servisi açmıştır.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Volte tam nedir ne ise yarıo

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Normalde 4.5 g ile kullanırken, telefonla birini ararken şebeke 3g ye düşüyor. Her seferinde böyle olunca şebeke değişimi de çok fazla oluyor, şarjda fazla gidiyor. Volte açık olunca 4.5g de iken, arama yaparken yine 4.5g de kalıyor şebeke. Açılımı voice over LTE dir

Rdau26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
mi6 için vowifiyi çalıştıramadım. Formattan önce mi room ile çalışıyordu. Şu an netherla italy denedim ims yapıp ancak vowifi hala yok ne yapabilirim. Ayarlardaki wlan ile görüşme yap seçeneği kapalı açmaya calısınca geri yerine kayıyor?

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
mi6 için vowifiyi çalıştıramadım. Formattan önce mi room ile çalışıyordu. Şu an netherla italy denedim ims yapıp ancak vowifi hala yok ne yapabilirim. Ayarlardaki wlan ile görüşme yap seçeneği kapalı açmaya calısınca geri yerine kayıyor?

VoWIFI *#*#869434#*#* kodunu kullandınız mı? Carrier check disabled olmalı (ayarlardaki menü, kodu girdiğimizde açılıyor galiba, şimdi fark ediyorum).

Hidden Settings for MIUI uygulaması ile modem konfigürasyonundan netherla modem konfigürasyonunu seçtim, ayarlardan da dediğiniz yeri aktif hale getirince bende çalıştı. Vodafone, EU Rom 20.6.4, Mi6. Rom bazlı bir sıkıntı olabilir mi acaba?

Rdau26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
VoWIFI *#*#869434#*#* kodunu kullandınız mı? Carrier check disabled olmalı (ayarlardaki menü, kodu girdiğimizde açılıyor galiba, şimdi fark ediyorum).

Hidden Settings for MIUI uygulaması ile modem konfigürasyonundan netherla modem konfigürasyonunu seçtim, ayarlardan da dediğiniz yeri aktif hale getirince bende çalıştı. Vodafone, EU Rom 20.6.4, Mi6. Rom bazlı bir sıkıntı olabilir mi acaba?
disabled durumda şu an, modem config olarak netherla'yı seçiyorum ancak o dediğim wlan kullanarak çağrı yapın seçeneği hep pasif sağa çekilmiyor. Volte aktif şu an vowifide çalıştıramadım. Eu beta 20.2.27. Önceside mi room'da 2side çalışıyordu

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Arkadaşlar günaydın bende mi 9 t pro var volte açık hattım Türk Telekom WiFi arama açamadim telefon IMEI repair yaptirdim .sizde IMEI repair yapan ve WiFi aramayı açan var mı Türkcell geçmeyi düşünüyorum ama IMEI repair li diye wifi aramayı desteklemez diye duydum öyle bir şey varsa hiç geçmeyeyim sizden ricam eğer elinde IMEI işlem yapılıp ta WiFi aramayi açan var mı ve hangi öperatör

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Arkadaşlar günaydın bende mi 9 t pro var volte açık hattım Türk Telekom WiFi arama açamadim telefon IMEI repair yaptirdim .sizde IMEI repair yapan ve WiFi aramayı açan var mı Türkcell geçmeyi düşünüyorum ama IMEI repair li diye wifi aramayı desteklemez diye duydum öyle bir şey varsa hiç geçmeyeyim sizden ricam eğer elinde IMEI işlem yapılıp ta WiFi aramayi açan var mı ve hangi öperatör
Arkadaşlar yok mu yukaridaki gibi olan

Üst Alt