Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Babboable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
28
Hangi mesaj hocam. O sayfada bende yazmıştım beceremedim diye. Gerçi hala beceremedim
Ayarlar arama kısmına tüm özellikler yaz, orda dahili depolamaya arka arkaya yeni menü açılana kadar tıkla. Çıkan menüde telefon ayarları 1 ve 2'deki ayarlar ssteki gibi olacak, uçak moduna al ve arama yap. Turkcellde oldu, vodafone da ne olur bilmem.

Ekli dosyalar

• IMG_20191109_205845.jpg
    IMG_20191109_205845.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 125

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Ayarlar arama kısmına tüm özellikler yaz, orda dahili depolamaya arka arkaya yeni menü açılana kadar tıkla. Çıkan menüde telefon ayarları 1 ve 2'deki ayarlar ssteki gibi olacak, uçak moduna al ve arama yap. Turkcellde oldu, vodafone da ne olur bilmem.
Bu yöntem ile mobil hat üzerinden arama yapılıyor wifi üzerinden değil. Vo wifi işareti çıkmıyor.

Babboable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
28
Bu yöntem ile mobil hat üzerinden arama yapılıyor wifi üzerinden değil. Vo wifi işareti çıkmıyor.
Uçak moduna alınca mobil hat üzerinden konuşmak mümkün mü ki? Vowifi işarerini de konuştuk az yukarda.

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Uçak moduna alınca mobil hat üzerinden konuşmak mümkün mü ki? Vowifi işarerini de konuştuk az yukarda.
Evet mümkün hocam. Telefonu uçak moduna alınca mobil radyo gücü pasif oluyor sonra onu elle aktif ediyorsunuz ama uçak modu açık olmaya devam ediyor. Akabinde arama yapılıyor ve bir çok kişi bunu vowifi sanıyor

Babboable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
28
Evet mümkün hocam. Telefonu uçak moduna alınca mobil radyo gücü pasif oluyor sonra onu elle aktif ediyorsunuz ama uçak modu açık olmaya devam ediyor. Akabinde arama yapılıyor ve bir çok kişi bunu vowifi sanıyor
Anladım teşekkürler

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Arkadaşlar her modelde farklı yöntemlerle de vowifi açılabilir hale geldi. O kadar çok cihaz çıktı ki takip edemez hale geldim artık. Ayrıca bazı cihazlarda güncellenen firmware ile vowifi işlem yapmadan açılır hale geldi örneğin mi9se. Benim tahminim ilerleyen zamamda güncel cihazlara firmware güncellemesi vereceklerdir.

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Haydaa bosa sevindik ozaman calisti diye.

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Bunun katkısı nedir acaba mi6 eu beta son sürüm kullanıyorum

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Hocam öncelikle çok teşekkürler Mix 2 kullanıcısı olarak tamamen volteden vazgeçmiştim. Çok kez mmengi hocamın konusunda uğraştık durduk. Tesadüfen karşıma çıktı adımları yaptım oldu hem volte hem vowifi çatır çatır şu an, sormak istediğim bir şey var şimdi ben herhangi bir rom değiştirdiğimde eu, miuipro, aosp vs. volte her zaman açık olacak mı ? Yoksa tekrar tekrar bu adımları gerçekleştirecek miyiz ?

Üst Alt