Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

ahmethguler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Avukat
Konular
0
Mi 9T Pro, Miui 11 Global sürümündeyim. Yukarıdaki kodları yazınca otomatik hem volte simgesi belirdi, hemde ayarlara volte ayarları ile wi-fi arama ayarları geldi. Wi-fi aramayı aç dedim ve VoWifi simgesi de belirdi. Sanırım sadece kodlarla oldu. Diğerlerini yapmama gerek var mı? Teşekkürler.

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Modem config miui11 android q da yok galiba.Cihaz mi8se.

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Bizim Redmi Note 5 global kararlı cihazlar 10.3.2 sürümünde kaldı öyle. Bu haliyle Vodafone hat takılı cihazımda söz konusu kodlar daha önce yazılmıştı. 4636 menüsünde her ikisinin de ayarı açık gözüküyor. Ancak sadece Volte simgesi var. Cihaza güncelleme geldiğinde deneyip merakımı gidereceğim.

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Cihazlar Mi8 , Miui11 ve Turkcell hat ortak ozellikte oldugu icin ilk olarak 20. Sayfadaki mesajima bir bakin. Olmazsa konu sahibi hocamizin ilk mesajindan itibaren okuyup deneyin calisacaktir

Babboable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
28
Cihazlar Mi8 , Miui11 ve Turkcell hat ortak ozellikte oldugu icin ilk olarak 20. Sayfadaki mesajima bir bakin. Olmazsa konu sahibi hocamizin ilk mesajindan itibaren okuyup deneyin calisacaktir
Eyvallah hocam oldu şimdi, ama durum çubuğuna vowifi amblemi gelmedi, o da gelir herhalde zamanla

MFD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
MFD
Cihazım
Mi 8
Meslek
TeknoDestekTeam
Konular
11