Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
herkese merhabalar, iyi bayramlar
hakaret içerikli olmadıkça tartışmak iyidir güzeldir, fikrinizden daha üst veriye saygı duyarsınız ve dahası düşüncenizi geliştirme fırsatını yakalarsınız genel anlamda bu böyledir
zaten aksi bir durum varsa forum yönetimi birimi devreye girer ve gerekli uyarı vs bildirimi ve yaptırımı yapılır, ki yapılıyor
sw33tking : konu hakkında birkaç genç ve sabırsız üye arkadaşların söylemleri doğrultusunda beğenerek teşekkürlerimizi sunarak heyecanla beklediğimiz ROM larınızı ücret karşılığında ticari veriye dönüştürmeniz biz takipçileriniz olarak gerçekten üzüntü verici bir durumdur, profesyonel anlamda başarılı şahıslar alınganlık boyutunu aşan erdemli kişilerdir, emin olun sizide bu gruptan sayıyoruz clap~~
hani sevgi paylaştıkça çoğalırdı, hani bilgi paylaştıkça çoğalırdı hi~~ emeklerinizi gözardı etmek tabiki haksızlık olur,
benim önerim ücret tarifesini geri çekip rom linkinin altına bir bağış butonu koyarsanız saygınlığınızı katlarsınız...
GM kullanıcısı %95 i öğrencilerden oluşmakta bir öğrenciden ücret talep etmek gerçekten caiz olmasa gerek, yinede sizin kararınız
teşekkürler

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
herkese merhabalar, iyi bayramlar
hakaret içerikli olmadıkça tartışmak iyidir güzeldir, fikrinizden daha üst veriye saygı duyarsınız ve dahası düşüncenizi geliştirme fırsatını yakalarsınız genel anlamda bu böyledir
zaten aksi bir durum varsa forum yönetimi birimi devreye girer ve gerekli uyarı vs bildirimi ve yaptırımı yapılır, ki yapılıyor
sw33tking : konu hakkında birkaç genç ve sabırsız üye arkadaşların söylemleri doğrultusunda beğenerek teşekkürlerimizi sunarak heyecanla beklediğimiz ROM larınızı ücret karşılığında ticari veriye dönüştürmeniz biz takipçileriniz olarak gerçekten üzüntü verici bir durumdur, profesyonel anlamda başarılı şahıslar alınganlık boyutunu aşan erdemli kişilerdir, emin olun sizide bu gruptan sayıyoruz clap~~
hani sevgi paylaştıkça çoğalırdı, hani bilgi paylaştıkça çoğalırdı hi~~ emeklerinizi gözardı etmek tabiki haksızlık olur,
benim önerim ücret tarifesini geri çekip rom linkinin altına bir bağış butonu koyarsanız saygınlığınızı katlarsınız...
GM kullanıcısı %95 i öğrencilerden oluşmakta bir öğrenciden ücret talep etmek gerçekten caiz olmasa gerek, yinede sizin kararınız
teşekkürler

Ben bunu çok iyi biliyorum, nekadar üzücü Bir olay olsada, bizde söz ağızdan bir kez çıktımı geri dönüşü yoktur. Bana verilen tepkinin %1ini olayı buraya taşıyanlara verseydiniz durum buralara gelmezdi.
Ne yapalım artık tarifeli ücret dönemi başladı. Bunun için kimse kusura kalmasın.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Ben bunu çok iyi biliyorum, nekadar üzücü Bir olay olsada, bizde söz ağızdan bir kez çıktımı geri dönüşü yoktur. Bana verilen tepkinin %1ini olayı buraya taşıyanlara verseydiniz durum buralara gelmezdi.
Ne yapalım artık tarifeli ücret dönemi başladı. Bunun için kimse kusura kalmasın.

Bayram hediyesi desek ? Nasıl olur :)

izmir3542

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TANER EV
Cihazım
GMD1
Konular
0
arkadaşlar bu forum bir aile ortamı gibi burada lütfen birbirimize karşı biraz daha saygılı olalım kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok geliştirici arkadaşımız zaten bu zaman kadar kimseden hiçbir karşılık beklemeden romu geliştirdi ama bazı kendini bilmez arkadaşlar ağızlarını tutamadılar ve onlar yüzünden bizler mağdur olduk benim telefonum gmd 1 şu ana kadar kullandığım en iyi rom diyebilirim sw33tking arkadaşım bu zamana kadar vermiş emeklerden dolayı teşekkür ederim hakkını helal et benim para ile satın alacak durumum yok teşekkürler bu konuda destek veren olursa çok sevinirim kendi adıma herkese iyi bayramlar

tiryaki2007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tiryaki
Cihazım
g m
Konular
0
Aaaaaaa. Şaşırdım usta.stabil sürümü beklerken paralı olmuş.Ama biraz düşününce sen de haklısın be usta.biz hep bedavadan almaya alıştık.O kadar emek. Karşılığı olacak tabiki.sen bana miui yi sevdirdin.Senin romların hepsini yüklemişliğim var.Sen de haklısın usta.Çok emek verdin. Karşılığını alman gerek.gps sorunu yoksa şu son sürümde hesap numaranı özelden atıver usta.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Aaaaaaa. Şaşırdım usta.stabil sürümü beklerken paralı olmuş.Ama biraz düşününce sen de haklısın be usta.biz hep bedavadan almaya alıştık.O kadar emek. Karşılığı olacak tabiki.sen bana miui yi sevdirdin.Senin romların hepsini yüklemişliğim var.Sen de haklısın usta.Çok emek verdin. Karşılığını alman gerek.gps sorunu yoksa şu son sürümde hesap numaranı özelden atıver usta.
İş ve tatil birkaç gün uzadı. Pazartesi döneceğim, haftaya Cuma günü verilecek güncellemeyi bekle derim ;)

Redmi 2 Telefonumdan, Alıcı Ödemeli Olarak Gönderildi.

tiryaki2007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tiryaki
Cihazım
g m
Konular
0
Usta sensin.bi bildiğin vardır.bekliyorum.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician