Miui v6 N900 Arama Cevaplama Hatası

alexander90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung N900
Konular
2
[font='Open Sans', sans-serif]arkadaşlar miui v6 da [font='Open Sans', sans-serif]ben başkasını arıyorum konuşuyorum hata yok [font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]ama başkası beni aradığında arama cevaplama 

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]ekranında [font='Open Sans', sans-serif][font=Arial, sans-serif]com.android.systemui işlemi durduruldu hatasını veriyor. tamam tuşuna bastıktan sonra cevaplıyabiliyorum.çözümü

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font=Arial, sans-serif]nedir ? yardım ederseniz memnun kalırım.

[font='Open Sans', sans-serif]. 

[font='Open Sans', sans-serif] 

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
alexander90' Alıntı:
[font='Open Sans', sans-serif]arkadaşlar miui v6 da [font='Open Sans', sans-serif]ben başkasını arıyorum konuşuyorum hata yok [font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]ama başkası beni aradığında arama cevaplama 

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif]ekranında [font='Open Sans', sans-serif][font=Arial, sans-serif]com.android.systemui işlemi durduruldu hatasını veriyor. tamam tuşuna bastıktan sonra cevaplıyabiliyorum.çözümü

[font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font='Open Sans', sans-serif][font=Arial, sans-serif]nedir ? yardım ederseniz memnun kalırım.

@alexander90

Miui Versiyon numaranız kaç bilmiyorum ama, Düzgün Çalışan Bir Önceki Sürümden "system/priv-app/MiuiSystemUI.apk" dosyasını alın.
Telefon Hafızasına ve SD-Karta Kopyalayın.
RootBrowser Tarzı Programlarla Aynı Dizene Kopyalayıp, İzinlerini Ayarlayın. Ve Telefonu Yeniden Başlatın.

alexander90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung N900
Konular
2
miui v6 5.5.22 şu anki versiyon. miui v5 4.12.5(son sürüm) den bahsettiğiniz dosya v6 ya uyumlu olur mu ?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
alexander90' Alıntı:
miui v6 5.5.22 şu anki versiyon. miui v5 4.12.5(son sürüm) den bahsettiğiniz dosya v6 ya uyumlu olur mu ?

Hayır Tam Tersi. Miui v6 5.5.22 En Son Sürüm. 5.5.15 Sürümünden Alıp Kullanabilirsin.

alexander90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung N900
Konular
2
linkini bulamadım

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

alexander90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung N900
Konular
2
bunu yükledim http://www.forum.miuiturkiye.net/showthread.php?tid=2540

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
alexander90' Alıntı:
bunu yükledim http://www.forum.miuiturkiye.net/showthread.php?tid=2540

@alexander90

Konu açmak yerine, Verdiğin konuda haqanguven arkadaşımızla iletişime geçsen daha yaaralı olacaktır.
haqanguven arkadaşımızla iletişime geç,  sana fix verecektir. ;)

Üst Alt