MIUI v4.11.14

crack91

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
6
İyi günler arkadaşlar bu sabah 4.11.14 güncellemesi geldi.. 4.11.7 kullanıyordum ve gayet memnundum, bunda hem dil ingilizceye döndü hem de Google Play yüklü olmasına rağmen ekranda görünmüyor. Onun yerine MI Market adında bir app dosyası eklendi.. Dil o kadar problem değil ama rehberim Gmail'e sekronizeydi fakat hesaplar kısmında Google'a dair şuan hiçbir şey göremiyorum. Numaralar şuan var fakat bundan sonra kaybettiğim numaralar Gmail'e kaybolur mu? Tabiki bi de Google Play'i tekrar nasıl yükleyebilirim. Bu sorunlara önerisi olan varsa çok ve paylaşırsa çok sevinirim..

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Cvp: MIUI v4.11.14

crack91' Alıntı:
İyi günler arkadaşlar bu sabah 4.11.14 güncellemesi geldi.. 4.11.7 kullanıyordum ve gayet memnundum, bunda hem dil ingilizceye döndü hem de Google Play yüklü olmasına rağmen ekranda görünmüyor. Onun yerine MI Market adında bir app dosyası eklendi.. Dil o kadar problem değil ama rehberim Gmail'e sekronizeydi fakat hesaplar kısmında Google'a dair şuan hiçbir şey göremiyorum. Numaralar şuan var fakat bundan sonra kaybettiğim numaralar Gmail'e kaybolur mu? Tabiki bi de Google Play'i tekrar nasıl yükleyebilirim. Bu sorunlara önerisi olan varsa çok ve paylaşırsa çok sevinirim..
hangi model telefona sahipsin ? kullandığın rom orjinalinde türkçe miydi yoksa sen yada birisimi çevirip siteye ekledi . eğer başkası türkçeleştirip ekliyorsa biraz daha beklemen gerekebilir . yada forumda bulunan jbart ile türkçe dil ekleme konusuna girip kendin yapacaksın...

Oyla:

crack91

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung s3 (I9300)  telefonum.. Normalde 4.11.7 kullanıyordum ve kendinden Türkçeydi.. Bu sabah otomatik güncelleme geldi sonuç bu  ☺

Oyla:
Üst Alt