Soru MIUI V10.0.3.0.OEDCNFH stable 795M Güncellemesi Hk.

akademili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Mi Max 3
Konular
1
Mi max3 cihazımın Setting-My device kısmına MIUI V10.0.3.0.OEDCNFH stable 795M şeklinde yeni bir güncelleme geldi. Henüz Update yapmadım. Tecrübeli arkadaşlar aydınlatabilirler mi acaba global rom dedikleri bu mu? Güncellemeyi yapayım mı? Ne dersiniz?

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Hocam yaklaşık 7 yıldır bu fantezi ile boğuşuyorum. Rootsuz telefon kullanamıyorum. Düşünemiyorum bile :)
Yedi sene deyince kendi geçmişimi düşüneyim dedim. Android dünyasında benimde yedi sene olmuş. Ne seneler geçirmişim.

2003 Samsung c55 (Kalbimin baş tacıydı.)
2007 Nokia 6500 slide (Üç sene kullanıp sevdiğim birisine çok ısrar ettiği için sattım.)
2010- Çin malı uyduruk kanırtmatik telefon
2010- Samsung Galaxy Tab Gt-P1000(2015e kadar kullandım. 2015 yılında duvar çarptı ve kırıldı.)
2011 HTC Wildfire S. (İki ay sonra Kız oğlan kız sattım.)
2011- Android dünyasında derinlere girmeye başladığım sene :) (Custom Rom - Root vb.)
2011 HTC EVO 3D (Fabrika ve piyasada yedek parça olmadığı için çöp oldu.)
2013 Apple İPhone 3GS (Sadece iki ay katlanabildim. Sonra sattım.)
2013 Samsung Galaxy s4 (İki sene kullandım. Sonra eşime verdim. Hala aktif olarak eşim tarafından kullanılıyor.)
2014 Google Nexus 4 - LG (Eşime almıştım. Altı ay sonra android custom rom için galaxy s4u verdim. 2015 de koltuk altında tuz buz oldu.)
2015 Asus Zenfone 2 (Kahrımı sonuna kadar çekti. Yedek parçası ucuz ve bulunuyor. 2018 ikincisi yarısından itibaren babama teslim ettim.)
2018 Xiaomi Mi Max 3 (Muhtemelen son xiaomi telefonum olacak.)

Bunların dışında LG, Samsung, Vestel, Sony, General Mobile, Lenovo, Vodafone, Turkcell ve Asus firmasına ait bir çok model tamir için elimden geçmişti. İlginçtir ki kendi kullandığım telefonlar hariç HTC ve son yılların trend firması Huawei firmasına ait telefon elime geçmedi. Birisi bozsunda azıcık kurcalayayım.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Yedi sene deyince kendi geçmişimi düşüneyim dedim. Android dünyasında benimde yedi sene olmuş. Ne seneler geçirmişim.

2003 Samsung c55 (Kalbimin baş tacıydı.)
2007 Nokia 6500 slide (Üç sene kullanıp sevdiğim birisine çok ısrar ettiği için sattım.)
2010- Çin malı uyduruk kanırtmatik telefon
2010- Samsung Galaxy Tab Gt-P1000(2015e kadar kullandım. 2015 yılında duvar çarptı ve kırıldı.)
2011 HTC Wildfire S. (İki ay sonra Kız oğlan kız sattım.)
2011- Android dünyasında derinlere girmeye başladığım sene :) (Custom Rom - Root vb.)
2011 HTC EVO 3D (Fabrika ve piyasada yedek parça olmadığı için çöp oldu.)
2013 Apple İPhone 3GS (Sadece iki ay katlanabildim. Sonra sattım.)
2013 Samsung Galaxy s4 (İki sene kullandım. Sonra eşime verdim. Hala aktif olarak eşim tarafından kullanılıyor.)
2014 Google Nexus 4 - LG (Eşime almıştım. Altı ay sonra android custom rom için galaxy s4u verdim. 2015 de koltuk altında tuz buz oldu.)
2015 Asus Zenfone 2 (Kahrımı sonuna kadar çekti. Yedek parçası ucuz ve bulunuyor. 2018 ikincisi yarısından itibaren babama teslim ettim.)
2018 Xiaomi Mi Max 3 (Muhtemelen son xiaomi telefonum olacak.)

Bunların dışında LG, Samsung, Vestel, Sony, General Mobile, Lenovo, Vodafone, Turkcell ve Asus firmasına ait bir çok model tamir için elimden geçmişti. İlginçtir ki kendi kullandığım telefonlar hariç HTC ve son yılların trend firması Huawei firmasına ait telefon elime geçmedi. Birisi bozsunda azıcık kurcalayayım.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sırasıyla
1.Qtek s200 windows 5 tabanlı en sevdiğim cihaz
2.htc hd2 kendiliğinden bozulan ilk telefonum
3. Samsung note serinin ilk çıkanı
4.sony z ultra dönemin en ince telefonu
5. Huawei p8max 16.9 ekranda en büyük ekrana sahip
6.mi Max 3 Çin'den daha yeni geldi
Bunlardan öncede Panasonic ve Nokia kullandım
Hepsinin ortak yönü kendi dönemlerinde ekranlarının satılanların içinde en büyük olanları olmuştur ben büyük seviyorum abihaha--haha--
Samsung da custom rom yüklemesi ile uğraştım sıra mi max da bl bir açılsın görecek anyayı konyayı:^):^):^)

Son düzenleme:
Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Hepsinin ortak yönü kendi dönemlerinde ekranlarının satılanların içinde en büyük olanları olmuştur ben büyük seviyorum abihaha--haha--
Samsung da custom rom yüklemesi ile uğraştım sıra mi max da bl bir açılsın görecek anyayı konyayı:^):^):^)

Büyüksün hocamdrunk~~ göster xiaomi'ye el mi yaman sen mi yaman headbang~~headbang~~headbang~~headbang~~
3. Samsung note serinin ilk çıkanı
Her zaman bir note sahibi olmak istedim ama nasip olmadı lalala~~lalala~~lalala~~

Oyla:
Üst Alt