Soru MİUİ uygulamalarını nasıl güncellerim ?

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaslar Merhaba.Mi 8 kullaniyorum. MIUi 10.0.2.0 versiyon. MIUI uygulamalarini nasil guncelleye bilirim ? Mesela bazi uygulamalara play store uzerinden guncelleme geliyor. amma mesela muzik tema uygulamalarina guncelleme gelmiyor. System App uptader-e baktim telefonu ilk aldigim gunden orda bir guncelleme yok. Temalar uygulamasini apk yukleyerek guncelledim amma istiyorum ki hepsini kolayca guncelleye bileyim. Xiaomi App store kullandim o cince yukluyor

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Sistem uygulamalari güncelleme bölümü olmasi lazim. Güncelleme oldukça orada görünür hocam. Yoksa henüz gelmemiş demektir. Zaten sistem güncellemelerinde o uygulamalarda güncelleme alir ara ara.

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Arkadaslar Merhaba.Mi 8 kullaniyorum. MIUi 10.0.2.0 versiyon. MIUI uygulamalarini nasil guncelleye bilirim ? Mesela bazi uygulamalara play store uzerinden guncelleme geliyor. amma mesela muzik tema uygulamalarina guncelleme gelmiyor. System App uptader-e baktim telefonu ilk aldigim gunden orda bir guncelleme yok. Temalar uygulamasini apk yukleyerek guncelledim amma istiyorum ki hepsini kolayca guncelleye bileyim. Xiaomi App store kullandim o cince yukluyor
Hocam global betada iken ben de çok denedim ama malesef bulamadım. Dediğiniz gibi xiaomi app var o da çince yüklüyor

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Diğer yönetici arkadaşlarımında izni ile bende tecrubemi yazmak istiyorum.

Bu yazacaklarımı müzik ve Mi video uygulamasında yaşadım.

Uygulamayı ilk açtığımda yeni sürümünün çıktığını pop up bir ekran olarak ekrana getirmişti guncelleye bastigimda kendisi otomatik indirerek guncellemisti.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bende popup felan gozukmuyor. otomatik guncelleme acik hepsinde.Mesele apkmirror sitesinde uygulamalarin guncel surumleri mevcut amma neden cihazlara dogru durust gonderilmiyor ? Ayarlara sistem uygulamalari guncelleyici diye sekme eklemisler amma bir ise yaramiyor.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bende popup felan gozukmuyor. otomatik guncelleme acik hepsinde.Mesele apkmirror sitesinde uygulamalarin guncel surumleri mevcut amma neden cihazlara dogru durust gonderilmiyor ? Ayarlara sistem uygulamalari guncelleyici diye sekme eklemisler amma bir ise yaramiyor.
Bende bu olayı global stock romda 1 kere yaşadım, custom romlarda ilk kurulumun ardından 1 2 kere yasamisligim var. Zaman içerisinde gelecektir veya yeni güncelleme ile de verebilirler.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Apkmirrora baktim. Nerdeyse tum MIUI uygulamalarinin guncel surumleri sitede var. Belki Android 9 icin calistiklarindan fazla ugrasmiyorlar Pie guncellemesi ile hepsini guncelleye bilirler belki. bilmiyorum. Samsung bu konuda cok iyi. Ilk guncel surumler kendi app store-una geliyor eger ordan yuklemezsen play store-a geliyor. Bekliyelim

Oyla:
Üst Alt