MIUI Türkiye Üyelerine Özel MiBand ve 3. Nesil Piston Kulaklık

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Sınırlı Süre İçin Geçerlidir

[size=large]Mi Band 

[video=youtube]https://youtu.be/rJrjKNAXjIc[/video]

Normal Fiyat : 18.99 $
İndirim Tutarı : 2 $
Geçerlilik Süresi : 21 Nisan - 27 Nisan
Kupon Kodu : Miband619

3. Nesil Piston Kulaklık

[video=youtube]https://youtu.be/2pugR8zisyw[/video]

Normal Fiyat : 24.99 $
İndirim Tutarı : 3 $ + Ücretsiz Kargo
Geçerlilik Süresi : 21 Nisan - 27 Nisan
Kupon Kodu : [font=arial, sans-serif]0421EP

[font=arial, sans-serif]Arkadaşlar her iki ürün için de indirim sadece 1 haftalık bir süre için geçerli. iBuygou'nun elindeki stoklar belirtilen tarihlerden önce tükenirse maalesef indirim de sona erecek. Kodları özellikle açık olarak yazdım ki MIUI Türkiye üyeleri için özel olarak düzenlenen bu indirimleri kimler başka yerlere alıp paylaşacak görmek istiyorum. Başka siteler üzerinden yapılacak yönlendirmelerde indirim uygulanmayacak. :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Teşekkürler hocam. 
Anlamadığım birşey var. Başka siteden yönlendirme olduğunu ibuygou nasıl bilecek ki? Linkte bize özel herhangi bir kod göremedim. 
Yoksa sitelerin istatistiklerinde şu kadar kişi Google'dan gelmiş, şu kadar kişi şu sayfadan gelmiş gibi raporlar alınabiliyor, böyle bir sistemleri mi var? Eğer öyleyse üyelerimizi "bu konudaki linke tıklayarak hemen satınalma işlemlerine başlayın. Sitede gezdikten sonra değil" diye uyarmak lazım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
chatin_62' Alıntı:
Teşekkürler hocam. 
Anlamadığım birşey var. Başka siteden yönlendirme olduğunu ibuygou nasıl bilecek ki? Linkte bize özel herhangi bir kod göremedim. 
Yoksa sitelerin istatistiklerinde şu kadar kişi Google'dan gelmiş, şu kadar kişi şu sayfadan gelmiş gibi raporlar alınabiliyor, böyle bir sistemleri mi var? Eğer öyleyse üyelerimizi "bu konudaki linke tıklayarak hemen satınalma işlemlerine başlayın. Sitede gezdikten sonra değil" diye uyarmak lazım.

Hocam iBuygou sitesine gelenlerin nereden geldiklerini, ne kadar kaldıklarını vs. analiz ediyor. Sipariş onay sürecinde satın alan kişinin hangi siteden geldiğine bakılacak yani sitede diğer ürünlere baktıktan sonra alışveriş yapması fark etmiyor. Banggood'un sistemine göre daha sağlıklı ve güvenilir bir sistem kullanıyorlar :) Zaten sürekli iletişim halindeyiz eğer ki daha önce banggood kampanyasında olduğu gibi sorun olursa bu kodları iptal eder, yeni kod tanımlar ve sadece özel mesajla gönderimini yapabilirim.

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html

Bunun için var mı kupon ?

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
İndirime gerek yok hocam zaten banggood.com da indirimsiz hali o fiyatta :)

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Tanıtım videosu süresince  piston kulaklığı kopartacak endişesi ile bir tanıtım videosu izledim..  :D

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@omercevirgen hocam ibuygou powerbanklerde indirim yapıyor ama gönderimi sadece NL post ile yapabiliyor. Onun da fiyatı 8$. O yüzden hiç powerbank talebim olmadı. Ama powerbank ihtiyacı olan arkadaşımız çok fazla. Güvenilir bir siteyle görüşüp uygun bir indirim almaya çalışacağım. Yani bir süre beklemenizi tavsiye ederim.

Kulaklıkta ise iBuygou 3$ indirimle 1$ daha ucuza denk geliyor. Aslında iBuygou fiyatıyla değil de güvenilirliğiyle öne çıkan bir site. Diğer sitelere göre biraz daha pahalı satıyor ama bugüne kadar sorun yaşayan hiç duymadım. Yani indirimleriyle birlikte üç aşağı beş yukarı diğer sitelerin fiyatlarına iniyor ve bazen de daha ucuza denk geliyor. Bu kulaklıkta olduğu gibi 1$ daha ucuz :) 

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
Sagol Emre Cantara :)  Sen bu sitenin admin i ve gönlümüzünde başkanısın.Birde bu miui arasıra bozmasa bu işleri .
Mi4 Ne zaman android 5.0 a geciyor?Bilgin var mı?

Üst Alt